Data premiery i teaser "Dirty John: The Betty Broderick Story". Jak idealna żona i matka została morderczynią?

"Dirty John" (Fot. USA Network)

0

Od miłej pani z przedmieścia, którą wszyscy lubili, do szalonej morderczyni. W czerwcu wystartuje 2. sezon serialu "Dirty John", skupiający się na historii Betty Broderick.

"Kim jestem? Betty Broderick jest ładna, ludzie ją lubią, jest dobrą matką" – mówi Amanda Peet w nowej zapowiedzi 2. sezonu "Dirty John". A potem widzimy, jak jej bohaterka, Betty Broderick, przechodzi błyskawiczną przemianę.

Dirty John: The Betty Broderick Story – zwiastun

Telewizja USA Network zapowiedziała na 2 czerwca dwuodcinkową premierę "Dirty John: The Betty Broderick Story", drugiej serii antologii true crime. Poznamy w niej historię skazanej zabójczyni Betty Broderick (Peet) i jej męża Dana (Christian Slater), która rozpoczyna się w latach 60. i kończy się najpierw rozwodem, a w 1989 roku także podwójnym morderstwem.

W stałej obsadzie "Dirty John: The Betty Broderick Story" jest także Rachel Keller ("Legion"), z kolei Emily Bergl ("Shameless"), Lena Georgas ("Westworld"), Tiera Skovbye ("Riverdale") i Chris Mason ("Pretty Little Liars: The Perfectionists") zagrają role powracające.

2. sezon "Dirty John", który ma być "pełną rozmachu opowieścią o miłości, zdradzie i śmierci", będzie liczyć osiem odcinków. Na razie nie znamy polskiej daty premiery.

Dirty John: The Betty Broderick Story w USA od 2 czerwca

Dirty John: The Betty Broderick Story