Czemu "Dynastia" straciła swoją pierwszą Cristal? Nathalie Kelley wyjaśnia, dlaczego odeszła z serialu

"Dynastia" (Fot. CW)

"Dynastia" przerobiła już trzy wersje Cristal, a wszystko przez odejście pierwszej. Nathalie Kelley rzuca wreszcie trochę światła na sprawę, sugerując, że to po prostu nie były jej klimaty.

Odejście Nathalie Kelley, grającej pierwszą wersję Cristal, zaskoczyło fanów "Dynastii", bo wydawało się, że akurat jednej z głównych postaci nic nie grozi. "Odzyskałam z powrotem moje życie" – komentowała aktorka dwa lata temu, kiedy wszystko wyszło na jaw. A jak wygląda cała prawda o tym, co się wtedy stało? Zwolniono ją czy rzeczywiście sama odeszła i "odzyskała swoje życie"?

Dynastia – Nathalie Kelley wyjaśnia swoje odejście

Aktorka, która gra teraz jedną z głównych ról w "The Baker and the Beauty", w rozmowie z serwisem TV Insider wyjaśnia, że po prostu do "Dynastii" nie pasowała. Przyjęła rolę pochopnie i nie czuła się w niej dobrze od początku.

– Podpisałam kontrakt, zanim przeczytałam scenariusz. Tam był podstawowy zarys. Myślę, że nie sprostałam wyzwaniu, jakim jest wieczorna opera mydlana. Nie byłam przygotowana do tego gatunku. To nie było coś, w czym miałam doświadczenie. Jako artystka mogę powiedzieć, że nie zagłębiłam się w to tak bardzo, jak mogłam. Czułam się ograniczona i czułam, że utknęłam – mówi Kelley.

Dynastia Cristal odejście

Dawna Cristal Flores dodaje, że nie do końca była usatysfakcjonowana scenariuszem w 1. sezonie. I wtedy pojawiła się okazja dla niej, żeby odejść, a dla serialu, żeby zacząć od nowa, z "prawdziwą Cristal", graną przez Anę-Brendę Contreras (którą potem wymieniono na Daniellę Alonso). Ale decyzję ostatecznie podjęła nie ona, tylko twórcy i stacja.

– To oczywiście trudny telefon, który odbierasz jako aktor... Zaskoczyli mnie. Zaczęłam wewnętrzne poszukiwania i uświadomiłam sobie, że mogłam bardziej próbować. Właściwie to jestem wdzięczna szefom z CW, którzy wtedy zauważyli, że nie byłam w stanie – że tam nie pasowałam – wyjaśnia aktorka.

Szef CW Mark Pedowitz mówił wcześniej, że decyzja o wypisaniu pierwszej Cristal z serialu została podjęta z "powodów kreatywnych" w połowie pierwszego sezonu.

Dynastia jest dostępna w serwisie Netflix

REKLAMA