5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (Fot. Netflix)

Zapowiedź interaktywnego odcinka "Unbreakable Kimmy Schmidt". Postać z "Agentki Carter" w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Marzec należał w Polsce do Netfliksa. A oprócz tego "Dzień trzeci" i nie tylko.

1. Unbreakable Kimmy Schmidt – teaser powrotu

12 maja na Netfliksie zobaczymy interaktywny powrót "Unbreakable Kimmy Schmidt", zatytułowany "Kimmy Vs. The Reverend". To zabawa w stylu "Black Mirror: Bandersnatch", czyli sami będziecie mogli zdecydować, w jakim kierunku potoczy się historia. W obsadzie powrócą wszyscy nasi dawni znajomi, a wśród gości znajduje się m.in. Daniel Radcliffe. Zdjęcia z odcinka znajdziecie tutaj.

2. Postać z Agentki Carter w Agentach T.A.R.C.Z.Y.

W finałowym sezonie "Agentów T.A.R.C.Z.Y." pojawi się gościnnie Enver Gjokaj jako Daniel Sousa z "Agentki Carter".

3. Disney+ stawia w maju na Gwiezdne wojny

W maju Disney+ pokaże 8-odcinkowy dokument o kulisach "The Mandalorian", a także finał serialu "Gwiezdne wojny: Wojny klonów".

4. Marzec należał w Polsce do Netfliksa

Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w marcu na polskim rynku VoD rządził Netflix, którego odwiedziło 5,38 mln użytkowników. Dla porównania w marcu zeszłego roku do serwisu zajrzało 3,4 mln polskich internautów. Duży wzrost zaliczyło także HBO GO (z 1,08 mln do 1,76 mln), a Amazon Prime Video zaczyna być widoczny w rankingach (530 tys. użytkowników w marcu).

5. Dzień trzeci – nowa zapowiedź serialu

"Dzień trzeci" to nowy serial Sky i HBO o społeczności tajemniczej wyspy, gdzie trafia Jude Law. Premiera została przeniesiona z maja na jesień.

REKLAMA