Peacock szykuje się do startu. Zwiastuny "A.P. Bio", "Brave New World", "Byle do dzwonka" i innych seriali

"A.P. Bio" (Fot. NBC)

Tego lata wystartuje Peacock, platforma streamingowa telewizji NBC. Wśród seriali m.in. powroty "Byle do dzwonka" i "Punky Brewster", a także "Brave New World". Zobaczcie zwiastuny.

15 lipca w Stanach Zjednoczonych pojawi się kolejna platforma streamingowa, Peacock, której właścicielem jest NBCUniversal. Wśród produkcji oryginalnych serwisu znajduje się dystopia "Brave New World", nowe serie "Punky Brewster" i "Byle do dzwonka", 3. sezon "A.P. Bio", limitowany serial "Angelyne" z Emmy Rossum, a także "Psych 2: Lassie Come Home", czyli kolejny film z ekipą "Psych".

Na razie nie podano dokładnych dat premier poszczególnych seriali, bo zdjęcia do produkcji Peacock, tak jak wszystkich stacji, zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa. To oznacza, że część z nich prawdopodobnie zostanie przesunięta na 2021 rok, ale szef platformy Matt Strauss na razie nie był w stanie zdradzić konkretów. Wypuszczono za to całą serię zwiastunów.

A.P. Bio – zwiastun 3. sezonu serialu

"A.P. Bio" powróci z 3. sezonem właśnie dzięki platformie Peacock, bo wcześniej NBC skasowało serial. Komedia Mike'a O'Briena dostała drugą szansę i już teraz możecie zerknąć na pierwsze nowe sceny. W 3. serii powrócą wszyscy nasi ulubieńcy, na czele z Glennem Howertonem jako nauczycielem biologii, który biologii nienawidzi, i Pattonem Oswaltem w roli poczciwego dyrektora szkoły.

Brave New World – zwiastun serialu

"Brave New World" to serialowa adaptacja powieści Aldousa Huxleya. Zobaczymy w niej społeczeństwo, które osiągnęło pokój i stabilizację poprzez zlikwidowanie monogamii, prywatności, pieniędzy, rodziny i historii. W obsadzie znajdują się m.in. Alden Eisenreich, Harry Lloyd i Jessica Brown Findlay, a także Demi Moore w mniejszej roli.

Punky Brewster – zwiastun powrotu serialu

"Punky Brewster", popularny sitcom z lat 80., powraca z 10-odcinkowym sequelem. Soleil Moon Frye ponownie wcieli się w tytułową postać, powróci także Cherie Johnson w roli jej przyjaciółki. Poza tym w obsadzie są m.in. Quinn Copeland, Lauren Donzis, Oliver De Los Santos, Noah Cottrell, a także Freddie Prinze Jr., który pojawi się gościnnie w pilocie jako były mąż Punky.

Byle do dzwonka – zwiastun powrotu serialu

Kolejny oczekiwany powrót to szkolna komedia "Byle do dzwonka". Główne role zagrają Josie Totah i Dexter Darden, ale w mniejszych rolach pojawi się także oryginalna obsada, w tym Elizabeth Berkley, Mario Lopez i Mark-Paul Gosselaar. Sequel tworzy Tracey Wigfield ("30 Rock").

Angelyne – zwiastun serialu

Kolejna nowość to limitowany serial "Angelyne" z Emmy Rossum w tytułowej roli. To inspirowana faktami opowieść o absolutnie wyjątkowej kobiecie, która w latach 80. postanowiła zostać znana z tego, że jest znana.

Psych 2: Lassie Come Home – zwiastun filmu

Dzięki Peacock jeszcze raz zobaczymy także ekipę "Psych". Film "Psych 2: Lassie Come Home", napisany i wyreżyserowany przez twórcę serialu Steve'a Franksa, skupiać się będzie na Lassiterze, który wpada w zasadzkę i zostaje pozostawiony na śmierć. Kiedy dochodzi do siebie w szpitalu, zaczyna widzieć różne niemożliwe zdarzenia. Sprawą zajmą się nasi dobrzy znajomi, Shawn (James Roday) i Gus (Dulé Hill).

REKLAMA