5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sprawa idealna" (Fot. CBS)

"Sprawa idealna" z przerwą, ekipa śpiewająco wyjaśnia przyczynę. HBO Max zamawia trzy seriale od J.J. Abramsa. "Chicago Fire" straci jedną z bohaterek. A oprócz tego "Solar Opposites" i nie tylko.

1. Sprawa idealna z przerwą – ekipa wyjaśnia

W przyszłym tygodniu nie będzie nowego odcinka "Sprawy idealnej", bo, jak wyjaśnia ekipa w poniższym filmiku, jeszcze nie jest gotowy. Serial ma przerwę do 30 kwietnia, po to żeby dokończyć postprodukcję. W zamian możecie zobaczyć wideo, w którym aktorzy i twórcy tłumaczą tajniki swojej pracy, a następnie wszyscy śpiewają "You Are My Sunshine".

2. HBO Max zamawia trzy seriale od J.J. Abramsa

Platforma HBO Max zamówiła trzy nowe produkcje firmy Bad Robot, należącej do J.J. Abramsa i Katie McGrath: "Overlook" zainspirowane "Lśnieniem" Stephena King i opowiadające kolejne historie z nawiedzonym hotelem w roli głównej; komiksowy serial "Justice League Dark", a także "Duster" tworzone przez samego Abramsa i LaToyę Morgan ("The Walking Dead"). Bohaterem tego ostatniego serialu, osadzonego w latach 70. na amerykańskim południowym Zachodzie, będzie kierowca powiększającego wpływy syndykatu przestępczego.

3. Ekipa My So-Called Life znów razem

Ekipa emitowanego w latach 90. serialu "My So-Called Life" spotkała się po 26 latach, oczywiście na Zoomie.

4. Chicago Fire straci jedną z bohaterek

W 9. sezonie "Chicago Fire" zabraknie jednej z głównych postaci. Spoiler znajdziecie tutaj.

5. Solar Opposites – zwiastun nowego serialu

"Solar Opposites" to nowy serial animowany platformy Hulu, opowiadający o kosmitach, którzy rozbijają się na Ziemi i zmuszeni są zamieszkać wśród ludzi, na amerykańskim przedmieściu. Jednym z twórców jest Justin Roiland ("Rick i Morty"). Premiera 8 maja, a tymczasem mamy pełny zwiastun.

REKLAMA