6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Cougar Town" (Fot. ABC)

"Cougar Town" (Fot. ABC)

"Cougar Town" jednak przetrwa, choć nie w ABC? CW już zamówiło "Arrow"? Matthew Perry będzie też w 4. sezonie "The Good Wife"? A poza tym "Political Animals", "Wilfred", "Supernatural".

1. "Cougar Town" od jesieni w TBS? Jest bardzo możliwe, że stacja ABC po 3. sezonie skasuje "Cougar Town". A jeśli skasuje, to serial być może i tak będzie robiony dalej. Deadline informuje, że może go przejąć kanał TBS, który już zaczął na ten temat rozmowy z ABC Studios. TBS chce zamówić dwa sezony, łącznie 30 odcinków.

2. Kiedy premiera "Political Animals"? 15 lipca na antenie USA Network ruszy "Political Animals", 6-odcinkowy miniserial, którego główną bohaterką będzie pani sekretarz stanu USA i jednocześnie była małżonka prezydenta (w tej roli Sigourney Weaver). Ogłoszono też już oficjalnie, że prezydenta USA zagra znany z "Heroes" Adrian Pasdar.

3. Co w 4. sezonie "The Good Wife"? Z rozmowy EW z twórcami "The Good Wife" wynika, że w następnym sezonie zobaczymy męża Kalindy i będzie to ważna postać, która pojawi się w wielu odcinkach. Wiadomość o separacji państwa Florrick przedostanie się do wiadomości publicznej i będzie stanowić spory problem. Ale od czego jest Eli. Twórcy "The Good Wife" mają nadzieję, że w 4. sezonie powróci Matthew Perry jako Mike Kresteva, taką samą nadzieję ma aktor - ale nie wiadomo, jak ułożą się losy jego nowego serialu, "Go On". Może się okazać, że braknie mu czasu na pojawienie się w dramacie stacji CBS.

4. Pierwsze szczegóły nt. 8. sezonu "Supernatural. Na Twitterze pojawiła się informacja, że 8. sezon "Supernatural" będzie liczył 23 odcinki. Misha Collins na pewno powróci jako Castiel, ale nie wiadomo w ilu odcinkach.

5. Robin Williams w serialu "Wilfred". W 2. sezonie "Wilfreda" grany przez Elijah Wooda Ryan w końcu znajdzie sobie terapeutę, w którego wcieli się sam Robin Williams! Zdjęcie obu panów jest w TV Guide.

6. CW już zamówiło 1. sezon "Arrow"? Nie ma oficjalnej informacji, ale serwis The Daily Blam twierdzi, że CW już zamówiło 1. sezon "Arrow", nowego serialu o superbohaterze Zielonej Strzale. Główną rolę gra Stephen Amell.