6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Penny Dreadful: City of Angels" (Fot. Showtime)

Transformacja Natalie Dormer w kilka postaci w "Penny Dreadful: City of Angels". Stellan Skarsgård w serialu "Rogue One". Dokumenty Netfliksa za darmo na YouTube. A oprócz tego "Snowpiercer", "Cowboy Bebop" i nie tylko.

1. Natalie Dormer w Penny Dreadful: City of Angels

Za tydzień w HBO GO premiera "Penny Dreadful: City of Angels", a już teraz możecie zobaczyć trzy twarze Natalie Dormer, która gra w serialu demona przemieniającego się w różne postacie.

2. Stellan Skarsgård w serialu Rogue One

Stellan Skarsgård ("Czarnobyl") i Kyle Soller ("Poldark") dołączyli do obsady serialu "Rogue One" Disney+, którego głównym bohaterem będzie Cassian Andor (Diego Luna). W ekipie znajduje się także Alan Tudyk jako droid K-2SO. Showrunnerem jest Stephen Schiff ("The Americans").

3. Dokumenty Netfliksa za darmo na YouTube

Niektóre dokumenty Netfliksa, w tym "Nasza planeta", "Abstrakt: Sztuka designu", "Niemowlęta" i "Wyjaśniamy", zostały udostępnione za darmo na YouTube. Pełną playlistę znajdziecie tutaj.

4. Anthony Michael Hall w serialu Czarna lista

Anthony Michael Hall pojawi się w 7. sezonie "Czarnej listy" jako Robby, brat Donalda Resslera (Diego Klattenhoff). Po raz pierwszy zobaczymy go w odcinku z 24 kwietnia. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

5. Cowboy Bebop – czy będzie 2. sezon?

Choć zdjęcia do aktorskiej wersji "Cowboy Bebop" zostały przerwane z powodu kontuzji Johna Cho, Netflix wierzy w serial do tego stopnia, że twórcy już planują 2. sezon.

6. Snowpiercer – nowe zdjęcia z serialu

17 maja w USA i dzień później na polskim Netfliksie wystartuje "Snowpiercer". Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z serialu.

Snowpiercer

Snowpiercer

Snowpiercer

REKLAMA