Którędy do Krainy Snów? Stylowy zwiastun "Hollywood", nowego serialu Ryana Murphy'ego

Gotowi na podróż za kulisy złotej ery Hollywood, które nigdy nie było tak bajkowe, jak na ekranie? Netflix prezentuje pełny zwiastun serialu Ryana Murphy'ego w fenomenalnej obsadzie.

"Nie tworzymy tu tylko filmu, tworzymy historię" – mówi jedna z bohaterek "Hollywood" w pełnym zwiastunie. I to właśnie ma być jeden z głównych tematów nowego serialu Ryana Murphy'ego – pisanie historii na nowo i pokazywanie ciemniejszych stron miejsca, które miało być krainą z bajki.

Hollywood – zwiastun serialu Netfliksa

Składający się z siedmiu odcinków serial opowie o grupie ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w Fabryce Snów i nie cofną się przed niczym. Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności.

W obsadzie serialu znajdują się David Corenswet jako Jack, Darren Criss jako Raymond, Jeremy Pope jako Archie, Laura Harrier jako Camille, Samara Weaving jako Claire, Dylan McDermott jako Ernie, Holland Taylor jako Ellen Kincaid, Patti LuPone jako Avis, Jim Parsons jako Henry Willson, Jake Picking jako Rock Hudson, Joe Mantello jako Dick i Maude Apatow jako Henrietta.

Producentami wykonawczymi serialu są Ryan Murphy i Ian Brennan, a także Alexis Martin Woodall i Janet Mock, która jest też autorką scenariusza i reżyserką.

Premiera serialu Hollywood 1 maja na Netfliksie

REKLAMA