6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Powstaje odcinek specjalny "Parks and Recreation". America Ferrera jeszcze wróci do "Superstore". Pełny zwiastun serialu "Wielka" od twórcy "Faworyty". A oprócz tego "The Mandalorian", stand-up Jerry'ego Seinfelda i nie tylko.

1. Będzie odcinek specjalny Parks and Recreation

30 kwietnia NBC pokaże odcinek specjalny "Parks and Recreation", w którym powróci cała dawna obsada główna: Amy Poehler, Nick Offerman, Rashida Jones, Aziz Ansari, Adam Scott, Rob Lowe, Chris Pratt, Aubrey Plaza, Retta i Jim O'Heir. Będą też występy gościnne, których na razie nie ujawniono. Odcinek będzie nagrywany w domach aktorów, którzy jednak zagrają swoje dawne role.

Przeniesiemy się z powrotem do Pawnee i zobaczymy, jak Leslie Knope utrzymuje kontakty ze swoimi przyjaciółmi w czasach pandemii. Pieniądze, które NBC zarobi na emisji odcinka, zostaną przeznaczone na Feeding America, a dokładniej na program związany z walką ze skutkami koronawirusa.

2. America Ferrera jeszcze wróci do Superstore

Wczoraj NBC pokazało finał 5. sezonu "Superstore", ale to nie było jeszcze pożegnanie z Amy. America Ferrera powróci w premierze 6. sezonu.

3. Wielka – zwiastun serialu scenarzysty Faworyty

"Wielka" to komediodramat platformy Hulu o młodej carycy Katarzynie z Elle Fanning w roli głównej. Twórcą jest Tony McNamara, współscenarzysta filmu "Faworyta". Polska premiera 16 maja w HBO GO.

4. The Mandalorian – zwiastun dokumentu o serialu

4 maja na Disney+ wystartuje seria dokumentalna o kulisach "The Mandalorian". Całość ma liczyć 8 odcinków, gospodarzem jest Jon Favreau, showrunner serialu z uniwersum "Gwiezdnych wojen".

5. Yellowstone sezon 3 – zwiastun i data premiery

"Yellowstone" wraca 21 czerwca z 3. sezonem. Zobaczcie pierwszą zapowiedź:

6. Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill – zwiastun

5 maja na Netfliksie pojawi się "23 Hours to Kill", stand-up Jerry'ego Seinfelda. W materiałach promocyjnych komik bawi się w Bonda – Jamesa Bonda.

Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

REKLAMA