5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Już nie żyjesz" (Fot. Netflix)

Zwiastun 2. sezonu "Już nie żyjesz". Zwiastun serialu "Kierunek: Noc" na podstawie książki Jacka Dukaja. Robert Górski zapowiada "Państwo z kartonu". A oprócz tego "90210" i nie tylko.

1. Już nie żyjesz – zwiastun 2. sezonu

Christina Applegate i Linda Cardellini powrócą 8 maja w 2. sezonie serialu "Już nie żyjesz". Akcja rozpocznie się bezpośrednio po cliffhangerze z finału 1. serii, nie zabraknie kolejnych twistów i mrocznych tajemnic. W miasteczku pojawia się ktoś, kto może zagrozić Jen i Judy, a detektyw Perez depcze im po piętach. Bohaterki zaczynają więc podejmować coraz bardziej drastyczne środki, aby chronić swoich najbliższych i siebie nawzajem – za wszelką cenę.

2. Kierunek: Noc – zwiastun serialu Netfliksa

1 maja na Netfliksie zadebiutuje "Kierunek: Noc", belgijski serial Netfliksa luźno oparty na prozie Jacka Dukaja. W międzynarodowej obsadzie znajduje się polski aktor Ksawery Szlenkier.

3. Robert Górski zapowiada Państwo z kartonu

Robert Górski ("Ucho Prezesa") nakręcił komórką serial o życiu zwykłego małżeństwa w czasie pandemii. "Ukryci w izolacji małżonkowie z rocznym dzieckiem muszą sprostać nie tylko zagrożeniu epidemią, ale też zwykłym plagom: szerszeni, oglądania wszystkich seriali na Netfliksie, braku prądu, nadmiaru ryżu, unikania seksu przez jedną ze stron czy propagandy rządu" – czytamy w opisie. Premiera 27 kwietnia na YouTube.

4. Obsada 90210 spotkała się na Zoomie

Obsada serialu CW "90210" spotkała się wirtualnie na Zoomie. Zobaczcie ich rozmowę:

5. Fraggle Rock powraca na Apple TV+

Postacie z serialu dla dzieci "Fraggle Rock" powracają w serii miniodcinków "Fraggle Rock: Rock On!", w których pierwszy już jest dostępny na Apple TV+.

REKLAMA