5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Serialowy Jaskier czyta fragment "Wiedźmina". "Homeland" chciało odmłodzić Mandy'ego Patinkina. Apple zamawia serial "The Shrink Next Door". A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i nie tylko.

1. Wiedźmin – Jaskier czyta Ostatnie życzenie

Fragment "Wiedźmina" czytał już Henry Cavill, a teraz zastąpił go Joey Batey, który również wziął na tapet opowiadanie "Ostatnie życzenie". Tyle że jest to oczywiście fragment dotyczący Jaskra.

2. Homeland chciało odmłodzić Mandy'ego Patinkina

W finałowym sezonie "Homeland" pojawia się młodsza wersja Saula Berensona, którego gra Ben Savage. Okazuje się, że producenci seriali pożyczyli to rozwiązanie castingowe od "Criminal Minds". Wcześniej były pomysły, żeby cyfrowo "odmłodzić" Mandy'ego Patinkina albo zatrudnić któregoś z jego synów (żaden nie jest aktorem).

3. The Shrink Next Door – nowy serial Apple TV+

Apple zamówiło 8-odcinkowy serial "The Shrink Next Door", w którym zagrają Paul Rudd i Will Ferrell. Produkcja, oparta na podcaście Wondery and Bloomberg Media, będzie czarną komedią o dziwnej, coraz bardziej dysfunkcyjnej relacji pomiędzy czarującym psychiatrą (Rudd) i jego pacjentem (Ferrell). Scenarzystką jest Georgia Pritchett ("Sukcesja", "Veep").

4. Dorian Missick w wirtualnym odcinku All Rise

Dorian Missick ("Southland") zagra gościnnie u boku swojej żony Simone Missick w odcinku "All Rise", który w całości zostanie nakręcony w domach aktorów.

5. Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 7 – plakat serialu

27 maja z finałowym sezonem wracają "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Zobaczcie plakat promocyjny:

Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 7

REKLAMA