5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Stephen Graham w obsadzie 6. sezonu "Peaky Blinders". Tytuły odcinków 2. sezonu "The Mandalorian". "Will & Grace" nie wróci z kolejną serią. A oprócz tego "Sex Education" i nie tylko.

1. Peaky Blinders – Stephen Graham w 6. sezonie

Stephen Graham ("Irlandczyk") dołączył do obsady "Peaky Blinders" w 6. sezonie. Aktor zdradził, że miał już rozpoczynać pracę na planie, kiedy produkcję przerwano z powodu pandemii koronawirusa.

2. The Mandalorian sezon 2 – tytuły odcinków

2. sezon "The Mandalorian" już jest nakręcony i ma zadebiutować w serwisie Disney+ jesienią. A tymczasem pojawiły się tytuły wszystkich odcinków. Lista jest w tym momencie nieoficjalna, zamieścił ją na Twitterze Emre Kaya z serwisu Geeks WorldWide.

3. Will & Grace nie wróci z kolejną serią

"Will & Grace" zakończyło się już po raz drugi i twórcy zapewniają, że ostatni. Kolejnego powrotu nie będzie.

4. Sex Education – Romeo i Julia według Lily

Netflix udostępnił dłuższy fragment odcinka "Sex Education", w którym w szkole wystawiona została sztuka "Romeo i Julia" w wyjątkowej wersji Lily Iglehart.

5. Doktor Who wspiera walkę z koronawirusem

Jodie Whittaker, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann, David Tennant, Matt Smith, Peter Capaldi i Jo Martin, czyli aktorzy wcielający się w jakimś momencie w postać Doktora w serialu "Doktor Who", nagrali podziękowania dla pracowników służby zdrowia.

REKLAMA