Co czeka nas w 2. sezonie "Wiedźmina"? Showrunnerka serialu mówi, które wątki chce rozwinąć

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Czekaliście na jakiś spoiler z 2. sezonu "Wiedźmina"? Choć prace na planie stoją w miejscu, showrunnerka produkcji zdradza, czyje wątki rozwinie w nadchodzących odcinkach.

Ekipa "Wiedźmina", podobnie jak cała reszta świata, izoluje się społecznie. Prace na planie 2. sezonu zostały wstrzymane, a obsada i twórcy serialu szlifują swoje kuchenne umiejętności, rzucając sobie kulinarne wyzwanie. Teraz czekaniu na powrót do normalności pikanterii dodaje twórczyni serialu.

Wiedźmin sezon 2: Showrunnerka zdradza spoilery

Lauren S. Hissrich w ramach Quarantine Watch Party zdradziła za pośrednictwem swojego Twittera, na jakich wątkach skupi się w 2. sezonie serialu. Showrunnerka nie może doczekać się, by rozwinąć historię Fringilli (Mimi Ndiweni), nilfgaardzkiej czarodziejki i Cahira (Eamon Farren), nilfgaardzkiego rycerza.

Nie mogę się doczekać, by zagłębić się w postać Cahira i Fringilli w 2. sezonie. Kim są, dlaczego Nilfgaard jest dla nich taki ważny i jak potoczą się ich losy? To jeden z moich ulubionych aspektów nowego sezonu – napisała showrunnerka.

Na razie nie wiadomo, kiedy serialowa ekipa wróci do pracy ani jak pandemia koronawirusa wpłynie na datę premiery nowych odcinków. Oczekiwanie na kolejne wieści, mogą umilić wam filmiki o tym, jak powstały efekty specjalne w produkcji albo filmik przedstawiający przygody Geralta z Rivii, gdyby jego wiernym towarzyszem był czarny kot.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie