Phoebe Waller-Bridge ma ścianę pełną penisów. Zobaczcie, jak rekwizyt z "Fleabag" wygląda w jej domu

"Fleabag" (Fot. BBC)

Gdybyście zatrzymali sobie pamiątkę w postaci ściany penisów, co byście z nią zrobili? Twórczyni "Fleabag" Phoebe Waller-Bridge wybrała najlepsze możliwe miejsce na nietypowy eksponat.

Gdybyście kiedyś zapukali do drzwi Phoebe Waller-Bridge, pamiętajcie, żeby zachować zimną krew. Twórczyni obsypanego nagrodami komediodramatu "Fleabag" przy samym wejściu umieściła niecodzienny rekwizyt z 1. sezonu: ścianę z 12 penisami. Eksponat w przyszłości ma ozdobić jej biuro, ale na razie trudno go tam przenieść ze względu na pandemię koronawirusa.

Phoebe Waller-Bridge ma ścianę penisów z Fleabag

Brytyjska scenarzystka pokazała w programie "The Graham Norton Show", jakie wrażenia spotykają jej gości już u progu. Dodała też, że sama na co dzień już nawet o tym nie pamięta.

– Kilka miesięcy temu... Mieszkamy tu z siostrą i kiedy umieściłyśmy to w tym miejscu, na początku myślałyśmy, że to będzie tymczasowe. A potem wiesz, jak to jest, kiedy coś umieszczasz w domu? Nie myślisz o tym przez dłuższy czas, aż to się staje dla ciebie niewidzialne i zapominasz, że masz 12 ogromnych penisów przy drzwiach wejściowych – powiedziała.

A co się stanie, kiedy ktoś ci przypomni, że masz 12 ogromnych penisów przy drzwiach wejściowych? Taka sytuacja też się zdarzyła, kiedy do domu Waller-Bridge musiał raz wejść dostawca.

– Musiał coś wnieść i obijał się o k**asy, jak wchodził. Nagle ponownie je zauważyłam po raz pierwszy od wieków i wypaliłam: "O Boże, przepraszam". A on tylko na mnie spojrzał poważnie i powiedział: "To sztuka. Nigdy nie przepraszaj za sztukę" – opowiadała artystka.

Matka chrzestna Fleabag (Olivia Colman) niewątpliwie by się z tym zgodziła. Zwłaszcza że chodzi o sztukę tworzoną przez nią samą.

Fleabag możecie obejrzeć w serwisie Prime Video

REKLAMA