7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Twórca opowiada o odcinku specjalnym "Parks and Recreation". Netflix zamawia serial "Social Distance". "One Day at a Time" z odcinkiem animowanym. A oprócz tego "Wiedźmin", "Pełniejsza chata" i nie tylko.

1. Parks and Recreation – co w odcinku specjalnym?

Już jutro na ekranie ponownie pojawi się Leslie Knope, Ron Swanson i reszta dawnej ekipy "Parks and Recreation". W specjalnym odcinku nagrywanym w całości z domów aktorów zobaczymy, jak wygląda życie w Pawnee w czasach pandemii. Twórca serialu Michael Schur obiecuje niespodziankę w sekwencji otwarcia odcinka i gościnne występy w jego trakcie. Pierwszą osobą, którą zobaczymy na ekranie, nie będzie nikt z 10 członków głównej obsady. Choć żaden z bohaterów nie będzie osobiście dotknięty koronawirusem, zobaczymy ich wszystkich w trudnej sytuacji, a nadzieję jak zawsze będzie podsycać fantastyczna Leslie Knope.

2. Netflix zamawia serial Social Distance

Netflix zamówił serial "Social Distance", antologię opowiadającą różne historie o życiu w czasach powszechnej kwarantanny. Serial stworzy ekipa "Orange Is the New Black": Jenji Kohan, Tara Herrmann i Hilary Weisman Graham, a także Blake McCormick ("Single Parents"). Showrunnerką będzie Weisman Graham, a reżyserem Diego Velasco. Obsada, której na razie nie znamy, będzie nagrywać swoje występy sama z domu. Scenarzyści również będą pracować wyłącznie zdalnie.

3. One Day at a Time z odcinkiem animowanym

Wczoraj telewizja Pop pokazała wiosenny finał 4. sezonu "One Day at a Time", którego produkcja została przerwana przez pandemię koronawirusa. W planach na wiosnę jest także specjalny odcinek animowany o tematyce wyborczej. Pojawi się w nim gościnnie członek dalszej rodziny, który głosuje na konserwatystów i z którym Penelope nie będzie chciała wchodzić w dyskusje. Alvarezowie spędzą odcinek, dyskutując, jak tego uniknąć, i będzie to ilustrowane animowanymi sekwencjami.

4. Wiedźmin sezon 2 – efekty specjalne za 7,2 mln zł

Platige Image podpisało umowę z Netfliksem na realizację efektów specjalnych do całego 2. sezonu. Kontrakt o wartości 7,2 mln zł obejmuje także pełnienie funkcji producenta wykonawczego serialu.

5. Pełniejsza chata – kiedy premiera finałowej serii?

Składająca się z dziewięciu odcinków druga część 5. sezonu "Pełniejszej chaty" pojawi się na Netfliksie 2 czerwca. I na tym serial już się zakończy.

6. Stargirl z premierą w maju w HBO GO

19 maja, dzień po premierze w USA, w HBO GO zadebiutuje "Stargirl", nowy serial superbohaterski DC i CW z Brec Bassinger w roli głównej.

7. Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 7 – pełny zwiastun

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." wracają 27 maja z finałowym sezonem, w którym czeka ich podróż w lata 30.

REKLAMA