Co robią Ron i Leslie w czasie kwarantanny społecznej? Zobaczcie klip z powrotu "Parks and Recreation"

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

"Parks and Recreation" wraca z odcinkiem specjalnym nakręconym w domach aktorów. I trzeba przyznać, że Nick Offerman z powodzeniem może udawać Rona Swansona we własnym domu!

"Parks and Recreation" to jeden z tych seriali, które miały na razie nie wracać, ale pandemia koronawirusa spowodowała, że zmieniono plany. Michael Schur, twórca kultowego sitcomu, wpadł na pomysł, żeby zrobić odcinek specjalny o Pawnee w czasach społecznej kwarantanny.

Parks and Recreation – klip z odcinka specjalnego

Odcinek powstał w całości wirtualnie w domach aktorów, więc może być różnie z realizmem. Co widać w pierwszym klipie, w którym Amy Poehler ponownie wciela się w Leslie Knope, a Nick Offerman powraca jako Ron Swanson.

Jak wygląda życie nietypowego duetu przyjaciół w tych czasach? Ron oczywiście radzi sobie świetnie: mieszka w swojej leśnej chatce, gdzie sam może zapolować na mięso, a poza tym zgromadził zapasy suszonej dziczyzny na 12 lat. Życie w izolacji społecznej to dla niego też nie problem. "Praktykuję dystans społeczny od czwartego roku życia" – zapewnia.

W odcinku specjalnym "Parks and Recreation", który NBC pokaże już jutro, powróci cała stała obsada, czyli oprócz wymienionego duetu także Rashida Jones, Aziz Ansari, Adam Scott, Rob Lowe, Chris Pratt, Aubrey Plaza, Retta i Jim O'Heir. Pojawią się również goście ze świata Pawnee. Pierwszą osobą, którą zobaczymy na ekranie, nie będzie nikt z 10 członków głównej obsady. Choć żaden z bohaterów nie będzie osobiście dotknięty koronawirusem, zobaczymy ich wszystkich w trudnej sytuacji, a nadzieję jak zawsze będzie podsycać fantastyczna Leslie Knope.

Emisja odcinka ma wspomóc program walki z głodem w czasie pandemii koronawirusa w ramach Feeding America.

REKLAMA