7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zdjęcie promujące "Go On"/NBC

Zdjęcie promujące "Go On"/NBC

NBC zamawia nowe seriale - już znamy ich tytuły! "The Client List" dostaje 2. sezon. James Cromwell dołącza do obsady "American Horror Story". A poza tym "30 Rock", "Pretty Little Liars", "Pamiętniki wampirów".

1. NBC zamawia nowe seriale. Już latem ma ruszyć nowa komedia z Matthew Perrym, "Go On". A co oprócz tego pokaże NBC w nowym sezonie? Komedię "Save Me" z Anną Heche w roli głównej - o kobiecie, która po wypadku twierdzi, że zamieszkał w niej Bóg. "Revolution" - serial science fiction, którego autorami są J.J. Abrams i Eric Kripke. "The New Normal" - komedię Ryana Murphy'ego o dwóch gejach i matce surogatce ich dziecka. "1600 Penn" - komedię o pokręconej rodzinie prezydenta USA (serial pisze były autor przemówień Obamy). "Animal Practice" - komedię o weterynarzu z Justinem Kirkiem z "Trawki" w roli głównej. Dokładniejsze opisy pilotów NBC tutaj. Po południu będzie też na Serialowej artykuł ze zdjęciami promocyjnymi z zamówionych seriali.

2. "30 Rock" wróci na 7. sezon. Deadline twierdzi, że "30 Rock" wróci na 7. sezon - i będzie to już sezon finałowy, skrócony (13 lub 14 odcinków). Niemal na 100% zamówienie na kolejne sezony otrzymają "Community" i "Parks and Recreation". Możliwe, że to też będą sezony skrócone - NBC chce dać szansę nowościom. Z seriali z sezonu 2011/2012 "Whitney" nie wróci niemal na pewno, większe szanse ma "Up All Night" - problem w tym, że producent wykonawczy serialu uciekł już do komedii "Go On".

3. "The Client List" z 2. sezonem. Serial stacji Lifetime, reklamowany plakatami z nie do końca ubraną Jennifer Love Hewitt spodobał się widzom i notuje niezłe wyniki oglądalności. Nic więc dziwnego, że Lifetime zdecydował się zamówić 2. sezon. Będzie on liczył 15 odcinków (pierwszy ma mieć tylko 10).

4. James Cromwell w "American Horror Story". Postać grana w 2. sezonie "American Horror Story" ma kolejnego przeciwnika. Nominowany do Oscara i Emmy James Cromwell zagra dr. Ardena ze szpitala dla psychicznie chorych kryminalistów prowadzonym przez postać Lange.

5. "Słodkie kłamstewka" w AXN Spin. 17 maja w AXN Spin rusza serial dla nastolatek "Słodkie kłamstewka" ("Pretty Little Liars"). Kolejne odcinki emitowane będą w czwartki o godzinie 21:00.

6. Dom Eleny na sprzedaż. Dom Gilbertów z "Pamiętników wampirów", który położony jest w Covington, w Georgii, został wystawiony na sprzedaż. Cena? 450 tys. dolarów. Swoją drogą ciekawe, co to oznacza dla serialu. Elena nie będzie już potrzebowała domu?

7. Seksowna Naya Rivera w bikini. Coś miłego dla wielbicieli (i wielbicielek) Santany - w "Cosmopolitan for Latinas" aktorka pozuje w bikini i opowiada o swoich sekretach. Zdjęcia i fragmenty wywiadu tutaj.