6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kraina Lovecrafta" (Fot. HBO)

Zwiastun "Krainy Lovecrafta", nowego serialu HBO. "Niepewne" z zamówieniem na 5. sezon. Bohaterowie serialu "Dobry omen" rozmawiają w czasie pandemii. A oprócz tego "This Is Us" i nie tylko.

1. Nie żyje Sam Lloyd z serialu Scrubs

W wieku 56 lat zmarł Sam Lloyd, aktor znany z roli prawnika Teda w sitcomie "Scrubs", a także z występów w takich serialach, jak "The West Wing" czy "Seinfeld".

2. Kraina Lovecrafta – zwiastun serialu HBO

"Kraina Lovecrafta" to nowy serial HBO oparty na książce Matta Ruffa z 2016 roku. Zobaczymy w nim historię Atticusa Freemana (Jonathyan Majors), jego przyjaciółki Letitii (Jurnee Smollett-Bel) i jego wujka George'a (Courtney B. Vance), którzy podróżują przez rasistowską Amerykę Jima Crowa z lat 50. w poszukiwaniu jego zaginionego ojca (Michael Kenneth Williams).

Wyprawa zamienia się w walkę o przetrwanie w starciu z rasistowskim terrorem białej Ameryki i przerażającymi potworami wprost z kart powieści Lovecrafta. Serial tworzy Misha Green ("Underground"), a producentami są także J.J. Abrams i Jordan Peele. Premiera w sierpniu.

3. Niepewne z zamówieniem na 5. sezon

Telewizja HBO zamówiła 5. sezon serialu "Niepewne" Issy Rae.

4. Letnie TCA Press Tour odwołane

Television Critics Association odwołało letnie press tour, czyli serię konferencji i paneli z twórcami i gwiazdami seriali. Na razie nie wiadomo, w jakiej formie odbędzie się rozdanie nagród krytyków TCA Awards.

5. This Is Us – historia Kate jeszcze mroczniejsza

Chrissy Metz mówi, że w 5. sezonie "This Is Us" zagłębi się w jeszcze mroczniejszą część przeszłości Kate.

6. Dobry omen – co bohaterowie teraz robią?

Co robią demon Crowley (David Tennant) i anioł Aziraphale (Michael Sheen) w czasach kwarantanny? Oczywiście siedzą w domu i się nudzą. Posłuchajcie ich rozmowy telefonicznej napisanej przez Neila Gaimana.

REKLAMA