5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Zdjęcia z finału 3. sezonu "Westworld". Nowa zapowiedź serialu "Love Life" z Anną Kendrick. "Carmen Sandiego" z zamówieniem na 3. sezon. A oprócz tego "The Conners" i nie tylko.

1. Love Life – nowa zapowiedź serialu HBO Max

27 maja w serwisie HBO Max (niestety na razie tylko w USA) zadebiutuje "Love Life", 10-odcinkowa komedia romantyczna HBO Max. Gwiazdą 1. sezonu będzie Anna Kendrick w roli dziewczyny z Nowego Jorku o imieniu Darby. W obsadzie są także Scoot McNairy, Zoe Chao i Sasha Compère. Serial pisze i reżyseruje Sam Boyd ("Stan Against Evil"). Docelowo "Love Life" ma być antologią.

2. Carmen Sandiego z zamówieniem na 3. sezon

Złodziejka w czerwieni jeszcze wróci na nasze ekrany. Netflix zamówił 3. sezon "Carmen Sandiego".

3. CBS rezygnuje z serialu The Lincoln Lawyer

"The Lincoln Lawyer" w wersji Davida E. Kelleya jednak nie dojdzie do skutku. CBS zrezygnował z projektu, choć wcześniej zamówił cały sezon. Możliwe, że studio będzie szukać nowej stacji dla serialu.

4. Koronawirus i kryzys w 3. sezonie The Conners

W przyszłym tygodniu finał 2. sezonu "The Conners", a scenarzyści już planują 3. sezon. Jak mówi producent serialu Bruce Helford, będą w nim obecne wątki związane z pandemią koronawirusa, a dokładniej z kryzysem i bezrobociem przez nią wywołanym.

5. Westworld – zdjęcia z finału 3. sezonu

Już jutro HBO pokaże finał 3. sezonu "Westworld", zatytułowany "Crisis Theory", w którym możecie spodziewać się m.in. powrotu niebieskiej sukienki Dolores. Reżyserką odcinka jest Jennifer Getzinger ("Daredevil", "Jessica Jones"). Więcej zdjęć tutaj.

Westworld sezon 3 finał

Westworld sezon 3 finał

Westworld sezon 3 finał

Westworld sezon 3 finał

REKLAMA