Co miało się wydarzyć w wybuchowym finale 16. sezonu "Chirurgów"? Pojawiły się nowe wskazówki na ten temat

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Pandemia koronawirusa sprawiła, że udało się uniknąć kolejnej katastrofy w "Chirurgach". Showrunnerka serialu miała wybuchowe plany na finał 16. sezonu.

"Chirurdzy" mają mocno skrócony 16. sezon z powodu pandemii koronawirusa. W planach były jeszcze cztery odcinki, w tym finałowy crossover z "Jednostką 19", który tylko częściowo dojdzie do skutku. A w nim kolejna katastrofa, w której miała zginąć jedna z ważnych postaci z medycznego tasiemca.

Chirurdzy sezon 16 – co miało się wydarzyć w finale?

Jak dokładnie zmodyfikowano finałowe plany i czy wszyscy z "Chirurgów" są bezpieczni? Tego nie wiemy. Ale TVLine publikuje nowe wskazówki, wypuszczone przez telewizję ABC w związku z nadchodzącym finałem "Jednostki 19".

Wiele mówi już sam tytuł odcinka: "Louder Than a Bomb". Oficjalny opis zdradza z kolei, że strażacy z Jednostki 19 będą przeprowadzać ewakuację lekarza ze szpitala Pac-North i znajdą się w sytuacji zagrożenia życia. Pac-North stał się ważnym miejscem w 16. sezonie "Chirurgów", po tym jak na pewien czas przeniosło się tam kilkoro serialowych lekarzy, w tym Alex (Justin Chambers), Richard (James Pickens Jr.), Owen (Kevin McKidd) i Maggie (Kelly McCreary). Ostatnia trójka wróciła jednak ostatecznie do Grey Sloan, po tym jak Catherine przejęła Pac-North.

chirurdzy sezon 16 finał

Nie wiadomo, kim jest lekarz, którego strażacy mają próbować ewakuować. Tym bardziej nie mamy pewności, że to właśnie ta osoba miała odejść z "Chirurgów". Z opisu wynika, że w crossoverze mają wziąć udział Meredith (Ellen Pompeo), Amelia (Caterina Scorsone), Teddy (Kim Raver) i Carina (Stefania Spampinato). Tymczasem na zdjęciach z finału "Jednostki 19" (jedno z nich powyżej) pojawiają się m.in. Bailey (Chandra Wilson) i Levi (Jake Borelli).

W tym momencie nie wiadomo, jak "Chirurdzy" rozwiążą problem z finałową eksplozją, skoro finału mieć w tym sezonie nie będą. Być może skrócenie 16. sezonu spowoduje całkowitą zmianę planów, a być może wydarzenia z niedoszłego finału zostaną przynajmniej w jakimś stopniu przeniesione na 17. sezon.