5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Na 5. sezon "Ricka i Morty'ego" poczekamy krócej niż na czwarty. 5. sezon "Greenleaf" będzie finałowy. BBC zamawia remake "Talking Heads". A oprócz tego "L.A.'s Finest" i nie tylko.

1. Rick i Morty – na 5. sezon poczekamy krócej

Chris Parnell, czyli serialowy Jerry, w rozmowie z TVLine zapewnił, że na 5. sezon "Ricka i Morty'ego" będziemy czekać krócej niż na czwarty. Wszystko dzięki temu, że telewizja Adult Swim już zamówiła 70 odcinków serialu.

– Dzięki temu czekają nas krótsze przerwy między przyszłymi sezonami. Dobrze jest wiedzieć, że będziemy mieć jeszcze tyle odcinków. Miejmy nadzieję, że Jerry w nich wszystkich będzie. Nigdy nie wiadomo – powiedział aktor.

Twórcy "Ricka i Morty'ego", Dan Harmon i Justin Roiland, podczas Comic-Conu w San Diego w 2019 roku mówili, że prace nad 5. sezonem już ruszyły i że są na etapie pisania scenariuszy nowych odcinków, jednocześnie kończąc produkcję 4. sezonu.

2. Greenleaf – 5. sezon będzie finałowy

Telewizja OWN ogłosiła, że 5. sezon serialu "Greenleaf", który wystartuje w czerwcu, będzie już finałowy. Wszystkie osiem odcinków udało się nakręcić przed wybuchem pandemii koronawirusa.

3. BBC zamawia remake Talking Heads

Jodie Comer ("Obsesja Eve"), Martin Freeman ("Sherlock") i Imelda Staunton ("The Crown") wystąpią w nowej serii "Talking Heads", monologów Alana Bennetta. BBC zamówiło 12 odcinków, z czego 10 to remake'i odcinków z 1988 i 1998 roku.

4. NOS4A2 – nowy zwiastun 2. sezonu

Telewizja AMC wypuściła nowy zwiastun 2. sezonu "NOS4A2", który będzie mieć premierę w USA 21 czerwca, a w Polsce 2 lipca. Oprócz zwiastuna są także plakaty, które zobaczycie tutaj.

5. L.A.'s Finest – zwiastun 2. sezonu

Platforma Spectrum wypuściła zwiastun 2. sezonu serialu "L.A.'s Finest". Premiera planowana jest na 8 czerwca.

REKLAMA