Najlepsze seriale kwietnia wg czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. AMC/HBO/FX

"Ucieczka", "Sprawa idealna", "Mrs. America". "Better Call Saul", "Westworld", "Spisek przeciwko Ameryce", "Devs". W kwietniu seriali naprawdę nie brakowało, a my was zapraszamy do wybrania najlepszych.

Tak mocnego serialowego miesiąca jak kwiecień pewnie już w tym roku nie będzie, więc spieszmy się go doceniać. Seriale, które miały wtedy premierę, to m.in. "Opowieści z Pętli", 4. sezon "Sprawy idealnej", "Ucieczka", "Mrs. America", 3. sezon "Obsesji Eve", 2. sezon "Co robimy w ukryciu", 6. sezon "Boscha", 2. sezon "After Life", "Penny Dreadful: City of Angels", netfliksowa komedia "Jeszcze nigdy...".

Listę wszystkich premier znajdziecie tutaj, nie zapominajcie także o kontynuacjach, jak "Better Call Saul", "Westworld", "Spisek przeciwko Ameryce", "Devs", "Outlander", "Better Things", "Homeland", "Brooklyn 9-9" itd.

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w kwietniu (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do piątku 8 maja do końca dnia.

Bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden nowy odcinek w kwietniu.

REKLAMA