7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

Robert Rodriguez reżyserem "The Mandalorian" w 2. sezonie. Nicolas Cage zagra króla tygrysów. Wiemy, kto napisze reboot "Battlestar Galactica". A oprócz tego "Outlander", "9-1-1" i nie tylko.

1. Robert Rodriguez reżyserem The Mandalorian

Robert Rodriguez ("Od zmierzchu do świtu", "Sin City") ogłosił, że jest wśród reżyserów 2. sezonu "The Mandalorian", i na dowód wrzucił zdjęcie z planu z Baby Yodą.

2. Nicolas Cage zagra króla tygrysów

Nicolas Cage wystąpi jako Joe Exotic w serialu o królu tygrysów, który tworzy Dan Lagana ("American Vandal"). To będzie pierwsza telewizyjna rola Cage'a.

3. Outlander – zwiastun finału 5. sezonu

Przed nami już tylko finał 5. sezonu "Outlander", zatytułowany "Never My Love". A w nim kolejne dramatyczne wydarzenia i jeszcze bardziej zdeterminowany Jamie. Zobaczcie zapowiedź:

4. Kto stworzy reboot Battlestar Galactica?

Showrunnerem i głównym scenarzystą rebootu "Battlestar Galactica", który zamówiła platforma Peacock, będzie Michael Lesslie ("Mała doboszka"). W ekipie producentów wykonawczych znajduje się Sam Esmail ("Mr. Robot", "Homecoming").

5. Strefa mroku – kolejni aktorzy w 2. sezonie

Do obsady 2. sezonu nowej "Strefy mroku" dołączyli Kylie Bunbury, Sky Ferreira, Topher Grace, David Krumholtz, Greta Lee, Thomas Lennon, Natalie Martinez, Brandon Jay McLaren, Gretchen Mol, Paula Newsome, Tawny Newsome, Jurnee Smollett-Bell, Paul F. Tompkins i Damon Wayans Jr. Premiera nowych odcinków latem tego roku.

6. CBS rezygnuje z pilota komedii Fun

Serial komediowy "Fun" z Michael Urie i Becki Newton ("Brzydula Betty") jako rodzeństwem prowadzącym zakład pogrzebowy nie dojdzie do skutku. CBS zrezygnował z projektu.

7. Abby i Buck w zwiastunie finału 9-1-1

FOX wypuścił zwiastun drugiej części finału "9-1-1", w której Buck i Abby spotkają się po dwóch sezonach przerwy.

REKLAMA