Co wróci w tym roku na HBO, a czego raczej zabraknie? "Mroczne materie" i inne seriale w nowym zwiastunie

"Mroczne materie" (Fot. HBO)

Telewizja HBO zaktualizowała swoją zapowiedź dalszej części roku serialowego. Jakie premiery na pewno będą miały miejsce, a których tytułów prawdopodobnie zabraknie?

Co kilka miesięcy HBO wypuszcza zapowiedź premier serialowych, które zobaczymy wkrótce. Najnowsza właśnie się pojawiła i zawiera kilka niespodzianek, a także wielkich nieobecności, których niestety zaczęliśmy już się spodziewać.

Które seriale zobaczymy na HBO w 2020 roku?

Najbliższa, bo poniedziałkowa premiera stacji to miniserial "To wiem na pewno" z Markiem Ruffalo w roli braci bliźniaków, z których jeden jest dotknięty schizofrenią paranoidalną. W czerwcu wystartuje "Perry Mason", osadzony w latach 30. kryminał noir o słynnym prawniku/detektywie, a także "I May Destroy You", serial o napaści seksualnej z Michaelą Coel w roli głównej.

Latem będzie mieć premierę "Kraina Lovecrafta", a jesienią m.in. miniserial "Od nowa" z Nicole Kidman i "Dzień trzeci" z Jude'em Lawem. Pozostałe tytuły, które pojawiają się w zwiastunie, to serial true crime "I'll Be Gone in the Dark", miniserial "We Are Who We Are" stworzony przez Lucę Guadagnino, "Industry" Leny Dunham, a także nowe sezony "Pokoju 104" i "Mrocznych materii".

Których tytułów na pewno zabraknie na liście tegorocznych premier HBO? Przede wszystkim trzech hitowych seriali powracających: "Sukcesji", "Barry'ego" i "Euforii". Zdjęcia do nowych sezonów jeszcze nie zdążyły się rozpocząć, kiedy uderzyła pandemia koronawirusa, i nie wiadomo, kiedy wystartują.

REKLAMA