"W głębi lasu", czyli Harlan Coben po polsku, już w czerwcu na Netfliksie. Zobaczcie teaser nowego serialu

"W głębi lasu" (Fot. Netflix)

0

Premiera drugiego polskiego serialu Netfliksa nadchodzi wielkimi krokami. Platforma zaprezentowała pierwszą zapowiedź i zdjęcia z "W głębi lasu" na podstawie książki Harlana Cobena.

Pomimo pandemii koronawirusa Netflix nie zatrzymuje się ani na chwilę z premierami. W czerwcu zadebiutuje drugi polski serial platformy, czyli kryminał "W głębi lasu" na podstawie powieści Harlana Cobena.

W głębi lasu – zapowiedź polskiego serialu Netfliksa

W serialu zobaczymy kryminalną historię związaną ze zniknięciem dziewczyny, która rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych: w 1994 roku i w 2019 roku, kiedy pojawia się nowa zbrodnia, połączona z tą sprzed lat.

Grzegorz Damięcki zagra warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który nie potrafi otrząsnąć się po stracie siostry mimo upływu 25 lat. Agnieszka Grochowska wcieli się w Laurę Goldsztajn, wykładowczynię uniwersytecką, która towarzyszyła Pawłowi w noc zaginięcia jego siostry. Ich historia osadzona jest we współczesnej Polsce. Ich młodsze wersje z 1994 roku będą mieć twarze Wiktorii Filus i Huberta Miłkowskiego.

W obsadzie składającego się z sześciu odcinków serialu znajdują się także Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Arkadiusz Jakubik, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Reżyserami "W głębi lasu" są Leszek Dawid ("Jesteś Bogiem") i Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku"), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Premiera W głębi lasu 12 czerwca na Netfliksie

W głębi lasu serial polski

W głębi lasu serial polski

W głębi lasu serial polski

W głębi lasu serial polski

W głębi lasu serial polski

W głębi lasu serial polski