Cobie Smulders powraca jako Robin Sparkles. Oto wersja "Let's Go to the Mall" na czasy kwarantanny

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

Pamiętacie, jak Robin Sparkles zachęcała nas, żebyśmy poszli do galerii handlowej? Cobie Smulders przerobiła hicior z serialu "Jak poznałem waszą matkę" na bardziej pasujący do naszych czasów.

"Let's Go to the Mall" i postać Robin Sparkles to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów sitcomu "Jak poznałem waszą matkę". Tyle że nie jest to piosenka pasująca do czasów ogólnoświatowej kwarantanny z powodu pandemii koronawirusa. Dlatego Cobie Smulders właśnie ją przerobiła.

Jak poznałem waszą matkę – powrót Robin Sparkles

Aktorka z kultowego serialu powróciła na Instagramie jako młodzieżowa wersja Robin Scherbatsky, która była gwiazdką kanadyjskiego popu w latach 80., i wykonała nową wersję swojego przeboju. Teraz to się nazywa "Let's All Stay at Home", czyli "Zostańmy wszyscy w domu".

– Mam nadzieję, że dzięki temu oderwiecie się od różnych rzeczy. Mnie z pewnością się udało! Bardzo dziękuję Craigowi Thomasowi i Carterowi Baysowi [twórcom "Jak poznałem waszą matkę"] za nowy tekst. I Brianowi Kimowi, który pomógł mi skomponować tę piosenkę. Napisał nową wersję na pianino, a potem ją przerobił, kiedy okazało się to dla mnie za trudne. To była cudowna wycieczka w przeszłość – napisała Smulders.

Akcja z nową wersją "Let's Go to the Mall" ma też głębszy wymiar, bo aktorka zachęciła do wspomagania takich organizacji jak Save the Children i Canada Helps w czasach walki z koronawirusem.

Robin Sparkles po raz pierwszy pojawiła się w 2. sezonie "Jak poznałem waszą matkę", kiedy Barney Stinson (Neil Patrick Harris) odkrył kasetę wideo z jej pierwszym utworem, czyli właśnie "Let's Go to the Mall". To, jak dorosła Robin wstydziła się swojej przeszłości, stało się przedmiotem żartów w serialu. W kolejnych sezonach pojawiały się również następne pieśni nastoletniej Robin, w tym "Sandcastles in the Sand" i "Two Beavers Are Better Than One".

Oryginalne "Let's Go to the Mall" możecie zobaczyć poniżej.

Jak poznałem waszą matkę jest na Netfliksie

REKLAMA