Cobie Smulders powraca jako Robin Sparkles. Oto wersja "Let's Go to the Mall" na czasy kwarantanny

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

0

Pamiętacie, jak Robin Sparkles zachęcała nas, żebyśmy poszli do galerii handlowej? Cobie Smulders przerobiła hicior z serialu "Jak poznałem waszą matkę" na bardziej pasujący do naszych czasów.

"Let's Go to the Mall" i postać Robin Sparkles to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów sitcomu "Jak poznałem waszą matkę". Tyle że nie jest to piosenka pasująca do czasów ogólnoświatowej kwarantanny z powodu pandemii koronawirusa. Dlatego Cobie Smulders właśnie ją przerobiła.

Jak poznałem waszą matkę – powrót Robin Sparkles

Aktorka z kultowego serialu powróciła na Instagramie jako młodzieżowa wersja Robin Scherbatsky, która była gwiazdką kanadyjskiego popu w latach 80., i wykonała nową wersję swojego przeboju. Teraz to się nazywa "Let's All Stay at Home", czyli "Zostańmy wszyscy w domu".

– Mam nadzieję, że dzięki temu oderwiecie się od różnych rzeczy. Mnie z pewnością się udało! Bardzo dziękuję Craigowi Thomasowi i Carterowi Baysowi [twórcom "Jak poznałem waszą matkę"] za nowy tekst. I Brianowi Kimowi, który pomógł mi skomponować tę piosenkę. Napisał nową wersję na pianino, a potem ją przerobił, kiedy okazało się to dla mnie za trudne. To była cudowna wycieczka w przeszłość – napisała Smulders.

Akcja z nową wersją "Let's Go to the Mall" ma też głębszy wymiar, bo aktorka zachęciła do wspomagania takich organizacji jak Save the Children i Canada Helps w czasach walki z koronawirusem.

Robin Sparkles po raz pierwszy pojawiła się w 2. sezonie "Jak poznałem waszą matkę", kiedy Barney Stinson (Neil Patrick Harris) odkrył kasetę wideo z jej pierwszym utworem, czyli właśnie "Let's Go to the Mall". To, jak dorosła Robin wstydziła się swojej przeszłości, stało się przedmiotem żartów w serialu. W kolejnych sezonach pojawiały się również następne pieśni nastoletniej Robin, w tym "Sandcastles in the Sand" i "Two Beavers Are Better Than One".

Oryginalne "Let's Go to the Mall" możecie zobaczyć poniżej.

Jak poznałem waszą matkę jest na Netfliksie