6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Templariusze" (Fot. History)

Nie będzie 3. sezonu "Templariuszy" i "Projektu Błękitna Księga". Ekipa "Community" będzie czytać scenariusz. Filmowcy wkrótce wrócą do pracy w Czechach. A oprócz tego "The 100", "Comedians in Cars Getting Coffee" i nie tylko.

1. Koniec Templariuszy i Projektu Błękitna Księga

"Projekt Błękitna Księga" został skasowany po dwóch sezonach. Telewizja History potwierdziła także koniec serialu "Templariusze", również po dwóch sezonach.

2. Ekipa Community będzie czytać scenariusz

Obsada "Community", włącznie z Donaldem Gloverem, a także twórca serialu Dan Harmon spotkają się wirtualnie, żeby przeczytać scenariusz jednego odcinków. Wydarzenie będzie mieć miejsce 18 maja, a odcinek, który zostanie przeczytany, to "Cooperative Polygraphy" z 5. sezonu.

3. Filmowcy wkrótce wrócą do pracy w Czechach

Już w połowie maja zagraniczne ekipy filmowe będą mogły wrócić do Czech, przy czym wszyscy będą musieli przejść testy na koronawirusa. W przypadku seriali oznacza to kontynuację zdjęć do "Carnival Row" i "Wheel of Time" Amazona, a także "The Falcon and The Winter Soldier" Marvela.

4. Koniec Comedians in Cars Getting Coffee?

Jerry Seinfeld, zapytany o przyszłość "Comedians in Cars Getting Coffee", powiedział, że nie ma w tym momencie planów na kolejną serię i że być może temat już jest wyczerpany.

5. I'll Be Gone in the Dark – teaser dokumentu

"I'll Be Gone in the Dark" to 6-odcinkowy dokument HBO o śledztwie ws. zabójcy zwanym Golden State Killer, którego reżyserką jest Liz Garbus. Premiera 28 czerwca w USA i dzień później w Polsce.

6. The 100 sezon 7 – teaser i odświeżona czołówka

22 maja na Netfliksie ruszy finałowy sezon "The 100", a tymczasem pojawił się krótki teaser, a także odświeżona czołówka serialu.

REKLAMA