6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The 100" (Fot. CW)

"Upload" z zamówieniem na 2. sezon. Boba Fett w 2. sezonie "The Mandalorian". Pełny zwiastun 7. sezonu "The 100". A oprócz tego "The Baby-Sitters Club", serialowe zamówienia CBS i nie tylko.

1. Upload z zamówieniem na 2. sezon

Amazon zamówił 2. sezon "Upload", komedii romantycznej o życiu po śmierci z Robbiem Amellem i Andy Allo. Naszą recenzję 1. sezonu znajdziecie tutaj.

2. Boba Fett w 2. sezonie The Mandalorian

Boba Fett pojawi się w 2. sezonie "The Mandalorian". Zagra go Temuera Morrison, czyli filmowy Jango Fett z filmu "Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów".

3. The 100 – pełny zwiastun 7. sezonu

Finałową walkę o Sanctum czas zacząć. Telewizja CW wypuściła pełny zwiastun finałowego sezonu "The 100", który wystartuje 20 maja (dwa dni później w Polsce na Netfliksie) odcinkiem zatytułowanym "From the Ashes". Podczas gdy Clarke i jej przyjaciele będą próbowali odbudować Sanctum, w lesie pojawi się nowe zagrożenie.

4. Powstaje spin-off Younger z Hilary Duff

Darren Star, twórca "Younger", pracuje nad spin-offem serialu, w którym główną rolę ma zagrać Hilary Duff.

5. The Baby-Sitters Club – teaser i data premiery

3 lipca na Netfliksie zadebiutuje "The Baby-Sitters Club". 10-odcinkowy serial, oparty na książkach Ann M. Martin znanych w Polsce jako "Klub Baby-Sitters", będzie współczesną, rodzinną adaptacją, w której śledzić będziemy historie piątki przyjaciółek ze Stoneybrook, zarabiających jako opiekunki do dzieci. Showrunnerką serialu jest Rachel Shukert ("GLOW"), Ann M. Martin znajduje się w gronie producentów.

6. CBS zamawia trzy seriale na nowy sezon

Upfronty czas zacząć, choć tym razem w okrojonej wersji. Telewizja CBS zamówiła trzy nowe seriale:

"The Equalizer" – reboot kryminału z lat 80. Queen Latifah wcieli się w enigmatyczną postać, używającą swoich szerokich umiejętności, aby pomóc tym, którzy nie mają do kogo się zwrócić. W serialu grają także Chris Noth i Lorraine Toussaint. Twórcami są Andrew Marlowe i Terri Miller ("Castle"), a jednym z producentów jest Richard Lindheim, twórca oryginału.

"Clarice" – dziejący się w 1993 roku, czyli rok po wydarzeniach z filmu sequel "Milczenia owiec", którego akcja będzie skupiać się wokół tytułowej bohaterki. Poznamy w nim osobistą historię Clarice Starling, która powraca do tropienia seryjnych morderców i przestępców seksualnych, jednocześnie próbując ogarniać waszyngtońską politykę. Główną rolę gra Rebecca Breeds ("The Originals"), w obsadzie są także Kal Penn, Nick Sandow, Michael Cudlitz, Lucca De Oliveira i Devyn A. Tyler. Serial tworzą Alex Kurtzman i Jenny Lumet.

"B Positive" – nowy serial komediowy Chucka Lorre'a i zarazem jedyny pilot, który udało się nakręcić przed pandemią koronawirusa. Thomas Middleditch ("Dolina Krzemowa") gra Drew, samotnego tatę świeżo po rozwodzie, który potrzebuje nerki. Jego życie zmienia się, kiedy natyka się na Ginę (Annaleigh Ashford, "Masters of Sex"), nieokrzesaną znajomą z przeszłości, która oferuje się, że zostanie dawczynią. W efekcie między tą dwójką tworzy się niespodziewana więź, która odmieni życie ich obojga. W obsadzie są także Kether Donohue ("You're the Worst") w roli imprezowiczki Leanne i Sara Rue ("Less Than Perfect") jako Julia, była żona Drew.

B Positive serial

REKLAMA