5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"White Collar" (Fot. USA Network)

Trwają rozmowy o powrocie "White Collar". Powstaje serial "Love in the Time of Corona". Mark Hamill w klipie z "Co robimy w ukryciu". A oprócz tego nowa "Strefa mroku" i nie tylko.

1. White Collar – jest szansa na powrót serialu

Ekipa "White Collar" rozważa powrót serialu. Potwierdził to zarówno jego twórca Jeff Eastin, jak i Matt Bomer, serialowy Neal Caffrey, który powiedział, że rozmowy na ten temat już trwają. Na razie jednak nie ustalono niczego konkretnego, jeśli chodzi o formę, w jakiej "White Collar" miałoby wrócić.

2. Czarna lista – Laura Sohn z awansem w 8. sezonie

Laura Sohn, czyli agentka Alina Park z "Czarnej listy", dostała awans do stałej obsady w 8. sezonie serialu.

4. Powstaje serial Love in the Time of Corona

Telewizja Freeform zamówiła 4-odcinkowy serial limitowany "Love in the Time of Corona". Komedia romantyczna o poszukiwaniu miłości w czasach pandemii koronawirusa, która w całości zostanie nakręcona zdalnie, będzie mieć premierę w sierpniu. Twórczynią jest Joanna Johnson ("Good Trouble", "The Fosters").

4. Mark Hamill w klipie z Co robimy w ukryciu

Mark Hamill pojawi się w przyszłym tygodniu w serialu "Co robimy w ukryciu" w roli dawnego wroga Laszlo. Zobaczcie zapowiedź:

5. Strefa mroku – zdjęcia z 2. sezonu serialu

Tego lata z 2. sezonem wróci nowa "Strefa mroku". W obsadzie są m.in. Billy Porter, Morena Baccarin, Joel McHale, Christopher Meloni, Jimmi Simpson, Jenna Elfman, Tavi Gevinson, Tony Hale, Gillian Jacobs, Daniel Sunjata, Ethan Embry, Kylie Bunbury, Sky Ferreira, Topher Grace, David Krumholtz, Thomas Lennon, Natalie Martinez, Gretchen Mol, Paula Newsome, Jurnee Smollett-Bell i Damon Wayans Jr. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

strefa mroku sezon 2

strefa mroku sezon 2

strefa mroku sezon 2

REKLAMA