6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Snowpiercer" (Fot. TNT)

Polski plakat i data premiery serialu "Snowpiercer". Data premiery "I May Destroy You" na HBO. Disney+ tworzy serialowy "Skarb narodów". A oprócz tego "Homecoming", "Hiszpańska księżniczka" i nie tylko.

1. Snowpiercer – polski zwiastun i data premiery

"Snowpiercer" przyjedzie do Polski z tygodniowym opóźnieniem. Premiera serialu TNT z Jennifer Connelly i Daveedem Diggsem w rolach głównych będzie miała miejsce w naszym kraju 25 maja (podczas gdy amerykańska – 17 maja).

2. Sarah Silverman i Seth Rogen w serialu HBO Max

Sarah Silverman i Seth Rogen zagrają w "Santa Inc.", dorosłej kreskówce HBO Max o św. Mikołaju. Poznamy w nim historię Candy Smalls (Silverman), najwyżej postawionej elfki na biegunie północnym. Kiedy Amazon zatrudnia następcę św. Mikołaja (Rogen), spełnia się wielkie marzenie Candy, która zostaje pierwszą kobietą św. Mikołajem w historii. 8-odcinkowy serial tworzy Alexandra Rushfield ("Shrill").

3. Homecoming – plakaty promujące 2. sezon

22 maja na Amazon Prime Video pojawi się 2. sezon "Homecoming". A tymczasem zobaczcie Janelle Monáe, odtwórczynię głównej roli, na plakatach promocyjnych.

4. Skarb narodów – Disney+ tworzy serial

Disney+ pracuje nad serialową wersją "Skarbu narodów" – filmowej serii z Nicolasem Cage'em.

5. Hiszpańska księżniczka – zapowiedź 2. sezonu

Serial kostiumowy "Hiszpańska księżniczka" powróci z 2. sezonem jesienią.

6. I May Destroy You – data premiery serialu HBO

"I May Destroy You", nowy serial HBO z Michaelą Coel ("Chewing Gum") w roli głównej, wystartuje 7 czerwca w USA i dzień później w Polsce.

I May Destroy You serial hbo

REKLAMA