2. sezon "Hollywood"? Twórca netfliksowego serialu nie wyklucza, że powstanie kontynuacja

Miała być historia zamknięta w ramach serialu limitowanego, ale być może jednak powstanie kontynuacja. Ryan Murphy mówi, że "Hollywood" może powrócić z 2. sezonem – choć nie musi.

"Hollywood", czyli stylowa bajka Ryana Murphy'ego o tym, co by było, gdyby Fabryka Snów już w latach 40. zaczęła pokazywać w filmach świat różnorodny pod względem etnicznym, z mieszanymi związkami i parami homoseksualnymi, miało zamknąć się w siedmiu odcinkach. Teoretycznie tak właśnie jest – jeśli włączycie serial, otrzymacie historię z zamkniętym zakończeniem. Ale też jest zostawiona furtka do potencjalnej kontynuacji.

Hollywood – czy będzie 2. sezon serialu Netfliksa?

Jak donosi Radio Times, na jednym sezonie rzeczywiście nie musi się skończyć. Zasugerował to sam Murphy na Instagramie, odpowiadając na fanowskie pytanie, czy będzie kolejny sezon.

– Cóż, "Hollywood" było planowane jako serial limitowany, ale stało się tak popularne, że wszyscy pytają o kolejny sezon. Więc kto wie? Ja na pewno kocham tę obsadę – odpisał showrunner.

W tym momencie nie wiadomo, czy Murphy myśli o 2. sezonie i kontynuacji losów wszystkich bohaterów, czy np. o spin-offie z jedną z postaci. Na pewno jest to twórca, który chętnie obsadza swoich ulubionych aktorów w kolejnych serialach, więc nawet jeśli kontynuacji "Hollywood" nie będzie, jeszcze ich zobaczymy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

The Tinseltown Trio indeed! @hollywoodnetflix

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

Przypomnijmy, "Hollywood" to opowieść o grupce ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w Fabryce Snów i nie cofną się przed niczym. Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności.

W obsadzie serialu znajdują się David Corenswet jako Jack, Darren Criss jako Raymond, Jeremy Pope jako Archie, Laura Harrier jako Camille, Samara Weaving jako Claire, Dylan McDermott jako Ernie, Holland Taylor jako Ellen Kincaid, Patti LuPone jako Avis, Jim Parsons jako Henry Willson, Jake Picking jako Rock Hudson, Joe Mantello jako Dick i Maude Apatow jako Henrietta.

Hollywood jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA