Czego dowiemy się o przeszłości Hoppera w 4. sezonie "Stranger Things"? Oto kilka możliwych opcji

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

David Harbour ujawnił niemały spoiler z 4. sezonu "Stranger Things" – kolejne odcinki serialu odsłonią nowe fakty z przeszłości Jima Hoppera. Łapcie kilka teorii.

Joe Keery, czyli Steve Harrington ze "Stranger Things", obiecał, że 4. sezon ma być straszniejszy niż poprzednie, z kolei David Harbour, zapowiedział, że nowe odcinki ujawnią smaczki z przeszłości jego bohatera. Czego mogą dotyczyć wcześniej skrywane sekrety z życia szefa policji Hawkins?

Stranger Things sezon 4: Czego możemy dowiedzieć się o Hopperze?

Wiemy, że Jim Hopper urodził się w 1942 roku w Hawkins i że chodził do szkoły średniej z Joyce (Winona Ryder) oraz że miał żonę o imieniu Diane i córeczkę Sarę, która zmarła na raka.

W 2. sezonie serialu Jedenastka (Millie Bobby Brown) znalazła na strychu swojego opiekuna trzy pudełka z następującymi podpisami: "Wietnam", "Nowy Jork" i "tata". Zgodnie z ostatnią zapowiedzią Davida Harboura, ten wątek zostanie rozwinięty w nowych odcinkach serialu.

stranger things sezon 4 przeszłość hoppera teorie

Z sugestii serwisu ScreenRant wynika, że "Wietnam" prawdopodobnie będzie dotyczyć czasu spędzonego przez Hoppera w wojsku. Z kolei po śmierci Sary był on policjantem w "dużym mieście", co odpowiada Nowemu Jorkowi. W pudełku podpisanym "tata" możliwe, że znajdziemy pamiątki o wartości sentymentalnej, czyli drobnostki kojarzące się szefowi policji Hawkins ze zmarłą córką.

W każdym razie, podróż do przeszłości Hoppera ma dać widzom namiastkę tego, jakim człowiekiem był on kiedyś i jakie wydarzenia sprawiły, że dzisiaj jest, jaki jest.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA