8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Zmarł Jerry Stiller, komik i aktor z "Seinfelda". Ekipa "Przyjaciół" ma spotkać się pod koniec lata. "Opowiedz mi bajkę" skasowane po 2. sezonie. A oprócz tego "Community", "The Office" i nie tylko.

1. Zmarł Jerry Stiller, komik i aktor z Seinfelda

W wieku 92 lat zmarł Jerry Stiller, komik i aktor znany jako ojciec George'a Costanzy (Jason Alexander) z "Seinfelda". O śmierci taty poinformował media Ben Stiller. Wspomnienia aktorów z "Seinfelda", a także sitcomu "Diabli nadali", gdzie Stiller również grał ojca jednej z głównych postaci, znajdziecie tutaj.

2. Ekipa Przyjaciół ma spotkać się pod koniec lata

Nagranie odcinka specjalnego "Przyjaciół", czyli tak naprawdę godzinnego wywiadu z ekipą serialu, prawdopodobnie będzie miało miejsce pod koniec lata. Tymczasem serwis HBO Max rusza w USA zgodnie z planem, czyli 27 maja.

3. Opowiedz mi bajkę skasowane po 2. sezonie

Platforma CBS All Access skasowała "Opowiedz mi bajkę". Oba sezony jesienią pokaże telewizja CW, która szuka sposobów na zapełnienie pustki w ramówce. Z tego samego powodu CW planuje pokazać "Swamp Thing", kanadyjski serial "Coroner" i brytyjską komedię "Dead Pixels".

4. Strefa mroku sezon 2 – zwiastun i data premiery

25 czerwca premierę będzie mieć 2. sezon nowej "Strefy mroku". Tym razem CBS All Access wypuści naraz cały sezon, składający się z 10 odcinków. W obsadzie znajdują się m.in. Morena Baccarin ("Gotham"), Kylie Bunbury ("Pitch"), Billy Porter ("Pose"), Tony Hale ("Veep"), Jenna Elfman ("Dharma i Greg"), Joel McHale ("Community") i Jimmi Simpson ("Westworld").

5. Dave z zamówieniem na 2. sezon

"Dave" dostał zamówienie od FX na 2. sezon. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że jest to najchętniej oglądany serial komediowy w historii stacji (w Polsce znajdziecie go na HBO GO). Średnia widownia to 5,32 mln na wszystkich platformach, podczas gdy "Atlanta" miała 5,2 mln w 1. sezonie.

6. Community – czy możemy jeszcze liczyć na film?

Dan Harmon, twórca "Community", potwierdził, że są rozmowy na temat filmu, w którym powróciliby bohaterowie serialu.

7. The Mandalorian – 2. sezon bez opóźnienia

Szef Disneya zapewnia, że 2. sezon "The Mandalorian" nie opóźni się przez pandemię. Czyli zobaczymy go jesienią tego roku.

8. Ekipa The Office spotkała się na Zoomie

Najnowszy odcinek "Some Good News" Johna Krasinskiego zawiera rozmowę z aktorami z "The Office", a także próbę odtworzenia tańca z wesela Jima i Pam.

REKLAMA