Netflix pokazał zwiastun "W głębi lasu" – mrocznego polskiego serialu na podstawie książki Harlana Cobena

"W głębi lasu" (Fot. Netflix)

0

Dwa plany czasowe, mroczny sekret i las w roli jednego z bohaterów. Zobaczcie, jak prezentuje się netfliksowy serial "W głębi lasu" w pełnym zwiastunie.

U progu lata Netflix zabierze nas do lasu, ale nie takiego zwykłego, tylko wyjętego prosto z powieści Harlana Cobena. Serial "W głębi lasu" to polska wersja historii napisanej przez amerykańskiego mistrza kryminału.

W głębi lasu – zwiastun polskiego serialu Netfliksa

Jest lato 1994 roku, wakacyjny obóz na łonie natury. Cztery osoby wchodzą do lasu, ale nigdy z niego nie wracają. Policji udaje się odnaleźć zwłoki dwójki z nich. Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), dziś warszawski prokurator, mimo upływu lat, nigdy nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry. Niespodziewane trafia na nowy ślad, który zdaje się być powiązany ze zniknięciem dziewczyny w 1994 roku. Co naprawdę wydarzyło się w lesie 25 lat temu?

W serialu Netfliksa zobaczymy historię rozgrywającą się na dwóch płaszczyznach czasowych. Agnieszka Grochowska zagra Laurę Goldsztajn, wykładowczynię uniwersytecką, która towarzyszyła Pawłowi w noc zaginięcia jego siostry. Wątek jej i prokuratora Kopińskiego dzieje się we współczesnej Polsce. Ich młodsze wersje z 1994 roku będą mieć twarze Wiktorii Filus i Huberta Miłkowskiego.

W obsadzie składającego się z sześciu odcinków serialu znajdują się także Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Arkadiusz Jakubik, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Reżyserami "W głębi lasu" są Leszek Dawid ("Jesteś Bogiem") i Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku"), a scenarzystami Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Premiera W głębi lasu 12 czerwca na Netfliksie