Netflix zamawia komiksowy serial "Sweet Tooth". To bardzo nietypowa bajka z pół chłopcem, pół jelonkiem

"Sweet Tooth" (Fot. Netflix)

Netflix pokaże nam bajkę, jakiej jeszcze nie było. W serialu "Sweet Tooth" na podstawie komiksu "Łasuch" poznamy ludzko-zwierzęce hybrydy, które podróżują przez postapokaliptyczny raj.

Netflix coraz bardziej stawia na komiksowe seriale dla całej rodziny i oto kolejny z nich. "Sweet Tooth" (w polskiej wersji powinien być "Łasuch", ale serial jeszcze nie ma polskiego tytułu) to adaptacja komiksu DC autorstwa Jeffa Lemire'a. I, jak czytamy w oficjalnym opisie od Netfliksa, "skierowana do szerokiej publiczności, rodzinna i bajkowa opowieść".

Sweet Tooth – serialowy Łasuch będzie na Netfliksie

W serialu poznamy Gusa (Christian Convery, "Legion"), pół chłopca, pół jelenia, który opuszcza swój dom w lesie i odkrywa, że świat został zniszczony przez kataklizm. Dołącza do mieszanej rodziny ludzi i ich dzieci, które tak jak on są hybrydami, i poznaje nową rzeczywistość oraz tajemnicę kryjącą się za jego wyjątkowym pochodzeniem.

Sweet Tooth serial

W obsadzie serialu są także Nonso Anozie ("Zoo", "Gra o tron"), Adeel Akhtar ("Ghosted"), Will Forte ("The Last Man on Earth") oraz James Brolin ("Scenki z życia") w roli narratora. Showrunnerami "Sweet Tooth" są Jim Mickle ("Hap i Leonard") i Beth Schwartz ("Arrow"), a w gronie producentów wykonawczych znajduje się Robert Downey Jr.

Serial wcześniej miał zamówienie dla pilota na platformie Hulu z Mickle'em jako jedynym scenarzystą, ale nie dostał zielonego światła na cały sezon. Netflix zamówił od razu osiem 60-minutowych odcinków.

REKLAMA