"Desperate Housewives": 35 zdjęć z finału serialu!

Już w niedzielę pożegnamy się na zawsze ze zdesperowanymi kurami domowymi z Wisteria Lane. Mamy dla Was aż 35 zdjęć z dwóch finałowych odcinków i trochę SPOILERÓW!

Jeśli nie chcecie znać spoilerów na temat finału "Desperate Housewives", jeszcze raz ostrzegam: lepiej nie czytajcie tego tekstu i nie oglądajcie zdjęć.

W sieci pojawił się już opis obu finałowych odcinków "Desperate Housewives" - "Give Me the Blame" i "Finishing the Hat". Wynika z niego, że proces Bree nie będzie toczył się po jej myśli (i jej prawnika) - Trip zacznie więc ją błagać, by ujawniła prawdę o morderstwie Alejandro. Szukać sposobu na uratowanie Bree będzie też Gaby.

Susan nadal będzie chciała przeprowadzić się do Julie, w związku z czym będzie próbowała po cichu sprzedać dom na Wisteria Lane. Powróci Katherine Mayfair (Dana Delany) z ciekawą ofertą pracy dla Lynette, która jednak może oznaczać koniec jej pojednania z Tomem. Pani McCluskey będzie umierać - i jej ostatnim życzeniem będzie śmierć we własnym domu. Julie zacznie rodzić, a Renee ma brać ślub. Problem w tym, że Ben zostanie aresztowany.

Jak widzicie, działo się będzie sporo, a czego nie ma w opisie, możecie spróbować wyczytać ze zdjęć. Dwugodzinny finał "Gotowych na wszystko" już 13 maja.

REKLAMA