7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Netflix z kolejnym rekordem w Polsce. FOX wygrywa sezon w amerykańskiej telewizji. "Swamp Thing" ma szansę na 2. sezon. A oprócz tego "Smash", nowe produkcje CW i nie tylko.

1. Nie żyje aktor komediowy Fred Willard

Fred Willard, aktor znany m.in. z "Modern Family" i "Wszyscy kochają Raymonda", zmarł w wieku 86 lat z przyczyn naturalnych.

2. Netflix z kolejnym rekordem w Polsce

Zgodnie z badaniem Gemiusa, w kwietniu polskiego Netfliksa odwiedziło blisko 5,7 mln realnych użytkowników. To prawie dwa razy więcej niż rok temu o tej samej porze. Na kolejnych miejscach znajdują się serwisy TVP VoD, Player i VoD.pl.

3. FOX wygrywa sezon w amerykańskiej telewizji

Zwycięzcą tegorocznego sezonu w amerykańskiej telewizji ogólnodostępnej okazał się FOX ze średnim demo 1,8. Jeśli chodzi o liczbę widzów, po raz dwunasty z rzędu wygrał CBS, którego programy średnio oglądało w tym sezonie 7,7 mln Amerykanów.

4. Seriale CW mają mieć pełne sezony

Mimo że CW zaczyna nowy sezon w styczniu, szef stacji wciąż liczy, że dostaniemy pełne sezony seriali. W niektórych przypadkach to będzie 13 odcinków, ale w większości 20-22 odcinki.

5. Czy Swamp Thing dostanie 2. sezon?

Szef CW nie wyklucza, że "Swamp Thing" dostanie 2. sezon. Na razie stacja pokaże 1. sezon i jeśli będzie duże zainteresowanie, mogą być rozmowy o kontynuacji.

6. Koncert ekipy Smash będzie online

20 maja na stronie People.com zostanie pokazany koncert "Bombshell" ekipy "Smash".

7. Walker i Kung Fu – plakaty nowych seriali CW

Telewizja CW wypuściła plakaty promocyjne dwóch serialowych nowości – "Walkera" i "Kung Fu". Oba seriale zobaczymy w styczniu, przy założeniu że zdjęcia ruszą jesienią.

kung fu serial

walker serial

REKLAMA