"The Umbrella Academy" powróci latem z 2. sezonem. Data premiery i zapowiedź nowych odcinków

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

0

Nietypowa rodzina superbohaterów powróci na nasze ekrany w środku lata. Netflix wypuścił pierwszą zapowiedź 2. sezonu "The Umbrella Academy" wraz z datą premiery.

Pomimo pandemii koronawirusa Netflix nie zwalnia tempa, zapowiadając na lato jedną z najbardziej wyczekiwanych premier, czyli 2. sezon "The Umbrella Academy". 10 nowych odcinków będzie mieć premierę 31 lipca. A na razie dostaliśmy krótką zapowiedź nagraną w domach aktorów w czasach społecznej izolacji

The Umbrella Academy – teaser 2. sezonu serialu

Oparty na komiksach Gerarda Waya serial Netfliksa rozpoczyna się od bardzo dziwnego wydarzenia: pewnego dnia w 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom, które jeszcze dzień wcześniej nie były w ciąży, rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Siódemkę adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeves, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę.

Po śmierci przyszywanego ojca szóstka wciąż żyjących dzieci, czyli Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Number Five, wspólnie próbuje rozwikłać tajemnicę jego śmierci i jednocześnie zapobiec zbliżającej się apokalipsie.

W 2. sezonie do obsady "The Umbrella Academy" dołączy trójka aktorów: Yusuf Gatewood ("The Originals") jako Raymond, urodzony lider obdarzony sprytem, honorem i pewnością siebie; Marin Ireland ("Homeland") w roli Sissy, nieustraszonej mamuśki z Teksasu; i Ritu Arya (Humans) jako Lila, nieprzewidywalna i psotna kobieta-kameleon.

W stałej obsadzie powrócą także Ellen Page (Vanya), Tom Hopper (Luther), David Castañeda (Diego), Emmy Raver-Lampman (Allison), Robert Sheehan (Klaus), Aidan Gallagher (Number Five) i Justin Min (Ben). Showrunnerem jest Steve Blackman.

Premiera 2. sezonu The Umbrella Academy 31 lipca na Netfliksie