6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

Rosną szanse na film z bohaterami "Community". "Rodzice" z zamówieniem na 2. sezon. "Legends of Tomorrow" parodiuje różne seriale. A oprócz tego "Cruel Summer", "Gentefied" i nie tylko.

1. Community – obsada chce zagrać w filmie

Ekipa serialu "Community" spotkała się wirtualnie, by przeczytać scenariusz odcinka "Cooperative Polygraphy" z 5. sezonu. Gościnnie dołączył do nich Pedro Pascal, który przejął rolę pana Stone'a, w serialu graną przez Waltona Gogginsa, i dostarczył fanom dużo radości. Wszyscy, włącznie z Donaldem Gloverem, który odszedł z serialu, powiedzieli, że są zainteresowani zrobieniem filmu z bohaterami "Community". Glover zasugerował, że w filmie Abed mógłby szukać zaginionego Troya. Pomysł spodobał się twórcy serialu Danowi Harmonowi, który powiedział, że to napisze się samo, wystarczy dodać odniesienia do "Szklanej pułapki".

2. Rodzice z zamówieniem na 2. sezon

Stacje Sky i FX zamówiły 2. sezon serialu "Rodzice" z Martinem Freemanem i Daisy Haggard.

3. Gentefied z zamówieniem na 2. sezon

Netflix zamówił 2. sezon komedii "Gentefied", który będzie składać się z ośmiu odcinków.

4. Olivia Holt w serialu Cruel Summer

Olivia Holt ("Marvel's Cloak & Dagger") zagra główną rolę w serialu "Cruel Summer" (wcześniej "Last Summer") stacji Freeform. To thriller, którego akcja dzieje się na trzech planach czasowych – latem 1993, 1994 i 1995 roku – w małym miasteczku w Teksasie, gdzie zaginęła popularna nastolatka (Holt). Jednocześnie inna dziewczyna (Chiara Aurelia) wyrasta z dziwnej outsiderki na największą gwiazdę szkoły.

5. B.J. Novak tworzy komedię dla HBO Max

B.J. Novak pisze serial komediowy "Young People" dla HBO Max. To historia dwudziestokilkulatków, którzy mieszkają razem w mieszkaniu na Brooklynie.

6. Legends of Tomorrow parodiuje różne seriale

W odcinku "DC's Legends of Tomorrow" z 26 maja sparodiowane zostaną różne seriale, w tym "Star Trek", "Downton Abbey" i "Przyjaciele". Więcej zdjęć tutaj.

DC's Legends of Tomorrow

DC's Legends of Tomorrow

REKLAMA