Nowi aktorzy w obsadzie 2. sezonu "Wiedźmina". W jakich rolach ich zobaczymy?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Choć prace na planie 2. sezonu "Wiedźmina" stanęły w miejscu, pojawiają się co jakiś czas spoilery. Mamy dla was trochę informacji o nowych postaciach i ich odtwórcach.

Plan "Wiedźmina" ciągle świeci pustkami i na razie nie wiadomo, kiedy ponownie zapełni się ekipą. Mamy jednak przecieki na temat nowych aktorów, którzy dołączą do obsady. W jakich rolach wystąpią?

Wiedźmin – nowe postacie w 2. sezonie serialu

Serwis Redanian Intelligence, który do tej pory nie zawodził pod względem wiarygodności publikowanych informacji, donosi o nowych aktorach i postaciach, które pojawią się w kolejnej odsłonie serialu.

Aktor i kaskader Joel Adrian został obsadzony w roli Hemrika, wiedźmina z Kaer Morhen. Nie jest to postać przeniesiona z książek Andrzeja Sapkowskiego do serialowego scenariusza, więc ciężko stwierdzić, kim jest dla Geralta i kiedy dokładnie zobaczymy go na ekranie. Hemrik może być zarówno częścią retrospekcji, jak i bieżącej linii czasu.

Wiedźmin sezon 2 nowe postacie opis

Vernon Dobtcheff ("Doctor Who", "Rodzina Borgiów", "Indiana Jones") w 2. sezonie serialu zagra leciwego elfa. Jeśli jesteśmy już przy tej fantastycznej rasie, elfie szeregi w nowej odsłonie produkcji zasili także Alina Illin. Możliwe, że ta dwójka pojawi się razem w scenach, które były kręcone w lutym. W nagraniach uczestniczyli również Anya Chalotra (Yennefer), Mimi Ndiweni (Fringilla), Tom Canton (Filavandrel) i Mecia Simson (Francesca). Możemy zatem założyć, że w nadchodzących odcinkach "Wiedźmina" czeka nas spotkanie grupy elfów.

Lesley Ewen ("Strefa mroku", "Arrow", "Doctor Who") dołączy do obsady jako Meena Coppercloth. Na razie jednak niewiele wiemy na temat tej tajemniczej postaci, prócz tego, że prawdopodobnie nie będzie ona elfką. W nowych odcinkach zobaczymy także Scarlett Maltman. Szczegóły jej bohaterki również nie są jeszcze podane.

W najbliższym czasie powinniśmy poznać nazwiska aktorów, którzy zostali obsadzeni jako szpieg Sigismund Dijkstra oraz wojownicza królowa Meve.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA