8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

5. sezon "The Crown" może opóźnić się przez pandemię. Zdjęcia z 2. sezonu "Doom Patrol". Data premiery nowych odcinków "The Order". A oprócz tego "This Is Us", "Ramy" i nie tylko.

1. The Crown – 5. sezon prawdopodobnie się opóźni

Producent "The Crown" Andy Harries powiedział, że nie jest pewny, czy da się kręcić "The Crown", dopóki obowiązują restrykcje związane ze społecznym dystansem. "To są oczywiście czasy pełne wyzwań i nie wiem, kiedy wrócimy do filmowania normalnie" – powiedział. To oznacza, że na 5. sezon "The Crown" z Imeldą Staunton w roli królowej będziemy musieli poczekać dłużej niż zwykle. Za to 4. sezon udało się skończyć w kwietniu i zobaczymy go w tym roku.

2. Zdjęcia do This Is Us dopiero w styczniu?

Jon Huertas, czyli serialowy Miguel z "This Is Us", powiedział, że ekipa prawdopodobnie nie wróci na plan wcześniej niż w styczniu. Wszystko dlatego, że w przypadku drugiej fali epidemii zapewnienie bezpieczeństwa jesienią może okazać się niemożliwe.

3. Ginnifer Goodwin w obsadzie pilota Pivoting

Ginnifer Goodwin ("Once Upon a Time") dołączyła do obsady pilota "Pivoting", komedii FOX-a o trzech kobietach, które postanawiają zmienić wszystko w życiu, po tym jak umiera ich koleżanka. W obsadzie jest też m.in. Eliza Coupe ("Happy Endings").

4. The Order – data premiery 2. sezonu

Na Instagramie serialu "The Order" poinformowano, że 2. sezon będzie mieć premierę 18 czerwca.

5. Ramy sezon 2 – zwiastun nowych odcinków

"Ramy" wraca 29 maja z 2. sezonem. Gościnnie w nowych odcinkach pojawi się Mahershala Ali.

6. Oscary 2021 mogą zostać opóźnione

Akademia Telewizyjna rozważa przeniesienie rozdania Oscarów, planowanego na 28 lutego 2021 roku, na późniejszy termin. Już wcześniej wprowadzono zmiany, pozwalające na zgłaszanie filmów, które nie miały w ogóle premiery kinowej.

7. Wirtualna gala rozdania Daytime Emmys

Gala rozdania Daytime Emmys odbędzie się 26 czerwca. Całość będzie wirtualna, goście i laureaci będą znajdować się w swoich domach.

8. Doom Patrol sezon 2 – pierwsze zdjęcia

DC wypuściło pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Doom Patrol". Premiera w USA planowana jest na 25 czerwca.

REKLAMA