8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Prodigal Son" (Fot. FOX)

ABC zamawia i kasuje seriale. "Prodigal Son" z zamówieniem na 2. sezon. Lori Loughlin pójdzie do więzienia. Yael Grobglas w nowej komedii HBO Max. A oprócz tego "Queer Eye", nowy serial Netfliksa i nie tylko.

1. ABC zamawia kolejne sezony ośmiu seriali

Osiem seriali otrzymało zamówienie na kolejny sezon w telewizji ABC. Z nowymi odcinkami powrócą "Stumptown", "Mixed-ish", "American Housewife", "Black-ish", "The Conners", "The Goldbergs", "A Million Little Things" i "The Rookie". Wcześniej już zamówienie miały seriale " The Good Doctor", "Chiurdzy" i "Jednostka 19". Do tego stacja postawiła na dwie nowości: "Big Sky" Davida E. Kelleya i sitcom "Call Your Mother" z Kyrą Sedgwick.

2. Seriale skasowane w tym sezonie w ABC

"Schooled", "Bless This Mess", "Single Parents" i "Emergence" nie wrócą z kolejnymi sezonami do ABC. Na razie nie wiadomo, jakie będą losy "For Life" i "The Baker and the Beauty".

3. Prodigal Son z zamówieniem na 2. sezon

FOX zamówił 2. sezon serialu "Prodigal Son". Premiera zaplanowana jest dopiero na midseason.

4. Lori Loughlin pójdzie do więzienia

Lori Loughlin pójdzie do więzienia w związku ze skandalem z kupowaniem miejsc na studiach. Aktorka z "Pełnej chaty" i jej mąż Mossimo Giannulli zamierzają przyznać się do winy. Loughlin odsiedzi dwa miesiące za kratkami, zapłaci 150 tys. dolarów grzywny, spędzi dwa lata pod nadzorem kuratora oraz odrobi 100 godzin prac społecznych. Giannulli z kolei spędzi pięć miesięcy w więzieniu, zapłaci 250 tys. dolarów grzywny, a oprócz tego czekają go dwa lata nadzoru kuratora i 250 godzin prac społecznych.

5. Netflix zamawia Anatomy of a Scandal

Netflix zamówił serialową antologię "Anatomy of a Scandal", którą wyprodukują i napiszą David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka") i Melissa James Gibson ("House of Cards"). 6-odcinkowy serial, oparty na książce Sarah Vaughan pod tym samym tytułem, opowie o o seksskandalu wśród brytyjskiej elity i kobiecie, która zostaje w to wplątana.

6. Yael Grobglas w nowej komedii HBO Max

Yael Grobglas ("Jane the Virgin") zagra główną rolę w czarnej komedii "Here She Lies", produkowanej przez showrunnerkę "Jane the Virgin" Jennie Snyder Urman. Jej postać to patologiczna kłamczucha z tragiczną przyszłością, która walczy, by uwolnić się z sieci kłamstw, a jednocześnie zakochuje się w kimś równie problematycznym. Scenarzystką jest Gracie Glassmeyer ("Jane the Virgin", "No Tomorrow").

7. Nominacje do nagród Daytime Emmy

Tutaj znajdziecie listę nominacji do nagród Daytime Emmy. Na prowadzeniu "General Hospital" i "Days of Our Lives", mocny debiut zaliczył "The Kelly Clarkson Show".

8. Queer Eye – pełny zwiastun 5. sezonu

Ekipa Queer Eye w 5. sezonie wybiera się do Filadelfii. Premiera 5 czerwca na Netfliksie.

REKLAMA