7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

"Szkoła dla elity" będzie mieć 4. sezon. "Co robimy w ukryciu" wróci z 3. sezonem. "Tuca i Bertie" z 2. sezonem, ale nie na Netfliksie. A oprócz tego "Euforia", "Mad Men" i nie tylko.

1. Szkoła dla elity będzie mieć 4. sezon

"Szkoła dla elity" powróci z 4. sezonem, ale niektórzy uczniowie opuszczą już mury Las Encinas. Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) i Mina El Hammani (Nadia) potwierdzili, że rozstają się z serialem.

2. Co robimy w ukryciu wróci z 3. sezonem

Telewizja FX zamówiła 3. sezon serialu komediowego "Co robimy w ukryciu". Finał 2. sezonu planowany jest na 10 czerwca.

3. Tuca i Bertie z 2. sezonem, ale nie na Netfliksie

Kolejny serial Netfliksa został przejęty przez inną stację. Telewizja Adult Swim zamówiła składający się z 10 odcinków 2. sezon "Tuki i Bertie", z opcją na więcej. Premiera planowana jest na 2021 rok. Nie wiadomo, jak będzie wyglądać międzynarodowa dystrybucja, bo Netflix wciąż wyłączne prawa do 1. sezonu.

4. Netflix będzie usuwać nieaktywne konta

Netflix planuje usuwanie nieaktywnych kont. Osoby, które nie korzystały z serwisu od 12 miesięcy, będą dostawać maile z pytaniem, czy chcą przedłużyć subskrypcję usługi. W przypadku braku reakcji konto będzie usuwane. Ustawienia profili będą jednak zapisane jeszcze przez 10 miesięcy, na wypadek gdyby użytkownik zmienił zdanie i wrócił na Netfliksa.

5. Love, Victor – plakat serialu Hulu

W czerwcu platforma Hulu pokaże "Love, Victor", czyli serialowy sequel filmu "Love, Simon". A oto główny bohater na plakacie:

6. Dlaczego Mad Men znika z Netfliksa

"Mad Men" od lat było dostępne na Netfliksie, ale to się zmieni. Serial zniknie z Netfliksa w czerwcu, bo studio Lionsgate finalizuje nową, korzystniejszą umowę. Który z serwisów VoD przejmie "Mad Men"? Tego w tym momencie nie wiemy, ale wiadomo, że Lionsgate sprzedaje od razu licencję globalną.

7. Euforia – zobaczcie wpadki z planu

Ekipa "Euforii" wciąż nie może wejść na plan 2. sezon, ale mamy coś na osłodę. HBO wypuściło klip z wpadkami z planu 1. serii.

REKLAMA