6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Netflix planuje rozpoczęcie zdjęć do 3. sezonu "Sex Education" na lato. Kolejna adaptacja Harlana Cobena na Netfliksie. Fragment powrotu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". A oprócz tego "Glee", "Smash" i nie tylko.

1. Kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu Sex Education?

Netflix liczy, że zdjęcia do 3. sezonu "Sex Education" będą mogły wystartować w sierpniu. Wszystko jednak będzie zależało od dalszego rozwoju sytuacji epidemicznej w Wielkiej Brytanii.

2. Kolejna adaptacja Harlana Cobena na Netfliksie

Netflix pracuje nad serialem "Stay Close" na podstawie książki Harlana Cobena pod tym samym tytułem. Serial, który tworzy ta sama firma produkcyjna co "The Stranger", opowie historię trójki osób skrywających mroczne sekrety i żyjących życiem, jakiego nigdy nie chcieli. Megan to coraz bardziej niezadowolona z życia mamuśka z szaloną przeszłością, Ray marnuje swój talent fotograficzny jako paparazzi, z kolei Broome jest detektywem policji, który próbuje porzucić dawną sprawę. W końcu wszystkich dopadną konsekwencje ich działań z przeszłości.

3. Agenci T.A.R.C.Z.Y. – fragment premiery 7. sezonu

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." wracają w najbliższą środę i w premierze 7. sezonu zabiorą nas w podróż do 1931 roku. Zobaczcie fragment odcinka:

4. Smash będzie broadwayowskim musicalem

"Smash" powróci jako musical na Broadwayu. Wśród producentów znajduje się Steven Spielberg, który produkował także serial.

5. Kolejni aktorzy w Kevin Can F**k Himself

Raymond Lee ("Tu i teraz") i Brian Howe ("Newsroom") dołączyli do stałej obsady "Kevin Can F**k Himself", serialu opowiadającego o życiu z perspektywy sitcomowej żony.

6. Ryan Murphy ma pomysł na reboot Glee

Co by było, gdyby w obsadzie "Glee" byli Lea Michele, Ben Platt i Beanie Feldstein? Takim pomysłem rzucił Ryan Murphy na Instagramie, sugerując, że marzy mu się nakręcenie pilota "Glee" od nowa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Imagine it's 2009, and I lived in a world where I knew Lea Michele, Ben Platt and Beanie Feldstein (Ben and Beanie, I believe, were in high school then...and I think they dressed up as Glee characters once for Halloween?) If I had access to that talent, here's the new pilot: Lea and Ben are frenemies who fight for the heart and soul of Glee Club. Ben is also on the football team, and pretty much sleeps with the entire school and is the heartthrob of McKinley. Beanie is their mutual best friend, and torn. Suddenly, Beanie joins forces with Sue Sylvester, joins Glee Club and becomes the main soloist and the ruthless star of the club. Lea and Ben have to then join forces to dethrone her. I WANT TO SHOOT THIS DO OVER PILOT. Maybe I will?

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

REKLAMA