Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Siły Kosmiczne", "Snowpiercer" i inne premiery

"Siły Kosmiczne" (Fot. Netflix)

Nadchodzący tydzień będzie należał do ekipy "The Office" i postapokaliptycznego pociągu. Na Netfliksie debiutuje "Snowpiercer" oraz "Siły Kosmiczne" ze Steve'em Carellem.

W tym tygodniu w serialach znów będzie rządzić Netflix. W poniedziałek możecie spodziewać się polskiej premiery "Snowpiercera" od TNT, z kolei w piątek manewry rozpoczną "Siły Kosmiczne" ekipy "The Office". Poza tym w Polsce premierę będzie mieć kreskówka "Central Park" i romantyczna antologia HBO Max "Love Life", a za oceanem 2. sezon "Ramy'ego" i finałowa seria "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

Snowpiercer (nowość TNT) – 25 maja na Netfliksie

"Snowpiercer" to serialowa wersja filmu z 2013 roku, którego akcja dzieje się w postapokaliptycznej przyszłości, prawie siedem lat po tym jak Ziemia stała się lodowatym pustkowiem. Jedynymi ludźmi, którzy przetrwali, są pasażerowie tytułowego Snowpiercera – gigantycznego pociągu pędzącego non stop przez śniegi. Obowiązuje w nim podział na klasy i w pewnym momencie na pokładzie dochodzi do buntu. W obsadzie znajdują się m.in. Daveed Diggs i Jennifer Connelly, showrunnerem jest Graeme Manson ("Orphan Black").

Agenci T.A.R.C.Z.Y. (sezon 7) – 27 maja w USA

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." wracają z finałowym sezonem, w którym bohaterów czeka podróż w lata 30. Gościnnie pojawi się m.in. Enver Gjokaj jako Daniel Sousa z "Agentki Carter", a także Patton Oswalt w roli kogoś z członków rodziny Koenigów.

Love Life (nowość) – 28 maja na HBO GO

"Love Life" to 10-odcinkowa antologia w stylu komedii romantycznej, która ma opowiedzieć o podróży od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz o tym, w jaki sposób ludzie, których spotykamy na swojej drodze wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy w końcu decydujemy się zostać z kimś na zawsze. Gwiazdą 1. sezonu będzie Anna Kendrick w roli dziewczyny z Nowego Jorku o imieniu Darby. W obsadzie są także Scoot McNairy, Zoë Chao, Peter Vack i Sasha Compère. Serial pisze i reżyseruje Sam Boyd ("Stan Against Evil").

Central Park (nowość) – 29 maja na Apple TV+

"Central Park" to animowana komedia Lorena Boucharda ("Bob's Burgers"), którą zobaczymy na Apple TV+. Bohaterami będzie rodzina Tillermanów, która praktycznie żyje w nowojorskim Central Parku – ojciec jest menedżerem parku, matka dziennikarką, a dzieci spędzają w parku większość czasu. W obsadzie znajdują się Josh Gad, Leslie Odom, Jr., Kristen Bell, Kathryn Hahn, Tituss Burgess, Daveed Diggs i Stanley Tucci.

Siły Kosmiczne (nowość) – 29 maja na Netfliksie

"Siły Kosmiczne" to nowy serial Grega Danielsa, twórcy "The Office". Poznamy w nim gen. Marka R. Nairda (Steve Carell), uznanego pilota Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem. W zamian otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej "kosmicznej" formacji sił zbrojnych USA i ląduje wraz z rodziną w bazie w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz "Spacemanami" mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos. W obsadzie są też John Malkovich, Ben Schwartz, Noah Emmerich i Lisa Kudrow.

Ramy (sezon 2) – 29 maja w USA

"Ramy" wraca z 2. sezonem, niestety póki co tylko w USA. W nowych odcinkach wystąpi Mahershala Ali w roli nowego przewodnika duchowego głównego bohatera.

REKLAMA