6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Plotkara" (Fot. CW)

Reboot "Plotkary" dopiero w 2021 roku. "Profesor Iglesias" z 2. sezonem w czerwcu. Na Apple TV+ pojawią się seriale na licencji. A oprócz tego "Snowpiercer", "Line of Duty" i nie tylko.

1. Reboot Plotkary dopiero w 2021 roku

Pandemia koronawirusa sprawi, że będziemy musieli dłużej poczekać na nową "Plotkarę". Kevin Reilly z HBO Max powiedział, że ekipa była gotowa do zdjęć, kiedy nastąpił lockdown. Teraz platforma liczy na premierę w 2021 roku.

2. Profesor Iglesias z 2. sezonem w czerwcu

2. sezon serialu "Profesor Iglesias" pojawi się 17 czerwca na Netfliksie.

3. Some Good News Johna Krasinskiego na CBS

"Some Good News" Johna Krasinskiego długo już nie pozostanie programem youtube'owym. Serię, produkowaną przez aktora w domu podczas pandemii, przejmuje CBS All Access.

4. Snowpiercer – 2. sezon już jest nakręcony

Annalise Basso, która gra w serialu "Snowpiercer", powiedziała, że 2. sezon już jest nakręcony. Udało się go dokończyć tuż przed lockdownem.

5. Na Apple TV+ pojawią się seriale na licencji

Apple TV+ planuje poszerzać katalog o starsze seriale na licencji, żeby przyciągnąć większą liczbę użytkowników. Według serwisu Bloomberg pod koniec lutego platforma miała 10 mln użytkowników, z czego tylko połowa była aktywna.

6. Powrót Line of Duty dopiero w przyszłym roku

Pandemia koronawirusa przerwała zdjęcia do 6. sezonu "Line of Duty". Twórca serialu Jed Mercurio mówi, że jest bardzo możliwe, iż ekipa wróci na plan dopiero w 2021 roku.

REKLAMA