6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dark" (Fot. Netflix)

Zapowiedź i data premiery 3. sezonu "Dark". Zwiastun finału 3. sezonu "Obsesji Eve". Najpopularniejsze seriale zeszłego sezonu w USA. A oprócz tego "Normal People", "Lost" i nie tylko.

1. Dark sezon 3 – zapowiedź i data premiery

Netflix ogłosił, że niemiecki serial "Dark" wróci 27 czerwca z finałowym sezonem. "Zagmatwana historia o podróżach w czasie znajduje swój kres w nowym świecie, gdzie część rzeczy wydaje się znajoma, a część jest przerażająco dziwna. Ostatni cykl wkrótce się zacznie. Czy pętla w końcu zostanie przerwana?" – czytamy w opisie.

2. Kolejny aktor w obsadzie Władcy Pierścieni

Młody brytyjski aktor Anson Boon ("Alienista") dołączył do obsady serialowego "Władcy Pierścieni".

3. Reboot Lost? Aktorzy nie mają nic przeciwko

"Lost" obchodziło kilka dni temu 10. rocznicę finału i z tej okazji wrócił temat rebootu serialu. Nestor Carbonell (Richard) i Henry Ian Cusick (Desmond), zapytani, czy wróciliby w nowej wersji, gdyby taka powstała, zapewniają, że tak.

4. Czy są szanse na 2. sezon Normal People?

Paul Mescal, czyli Connell z "Normal People", mówi, że chciałby kiedyś wrócić do grania tej postaci, ale w tym momencie serial jest zakończony. Reżyser Lenny Abrahamson dodaje z kolei, że chętnie by spotkał głównych bohaterów ponownie, ale za 10 lat. Tymczasem on i część ekipy "Normal People" zajęli się pracą nad adaptacją "Conversations with Friends" Sally Rooney.

6. Najpopularniejsze seriale zeszłego sezonu w USA

Variety zebrało wyniki oglądalności seriali w amerykańskiej telewizji w sezonie 2019/2020. Najlepsze demo uzyskały "Ostatni taniec", "This Is Us", "Chirurdzy", "9-1-1" i "Chicago PD". Jeśli chodzi o liczbę widzów, przodują produkcje CBS: "NCIS", "FBI" i "Blue Bloods", a za nimi znajduje się "Chicago Fire" i "This Is Us".

6. Obsesja Eve sezon 3 – zwiastun finału

"Obsesja Eve" kończy w najbliższy poniedziałek swój 3. sezon. Zobaczcie zapowiedź:

REKLAMA