"Love Life" z Anną Kendrick w tym tygodniu na HBO GO. Ten serial to pierwsza premiera HBO Max

"Love Life" (Fot. HBO Max)

0

W środę w USA rusza platforma streamingowa HBO Max. Część premier opóźni się z powodu pandemii koronawirusa, ale nie zabraknie "Love Life", miłosnej antologii, która dotrze też do Polski.

Ten rok miał przynieść wielkie wojny streamingowe, ale pandemia sprawiła, że kolejne serwisy VoD startują ze znacznie mniejszą pompą, niż planowano. W środę na amerykańskim rynku zadebiutuje HBO Max, serwis WarnerMedia, w którym znajdą się wszystkie seriale HBO, aktualne tytuły Warner Bros., a także mnóstwo kultowych seriali na czele z "Przyjaciółmi" i "Teorią wielkiego podrywu". Do tego dochodzą produkcje własne platformy, których liczba na razie będzie ograniczona.

Nie udało się nakręcić specjalnego odcinka "Przyjaciół" i jeszcze kilku planowanych seriali, jak np. reboota "Plotkary", który został przełożony na 2021 rok. Obejrzymy za to na starcie "Love Life", które bez opóźnienia dotrze także do naszego kraju. Zobaczymy go oczywiście na HBO GO, bo HBO Max będzie tylko w USA.

Love Life – nowy serial HBO Max z Anną Kendrick

Pierwszy serial HBO Max to 10-odcinkowa komedia romantyczna (trzy pierwsze odcinki pojawią się w serwisie w dniu premiery, kolejne będą dodawane co tydzień po dwa), która ma opowiedzieć o podróży od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz o tym, w jaki sposób ludzie, których spotykamy na swojej drodze wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy w końcu decydujemy się zostać z kimś na zawsze.

W każdym sezonie serial śledzić będzie poszukiwania miłości innej postaci, a każdy z półgodzinnych odcinków przedstawi historię jednego z jej związków. Gwiazdą 1. sezonu będzie Anna Kendrick w roli dziewczyny z Nowego Jorku o imieniu Darby. W obsadzie są także Scoot McNairy, Zoë Chao, Peter Vack i Sasha Compère. Serial pisze i reżyseruje Sam Boyd ("Stan Against Evil").

Premiera Love Life 28 maja na HBO GO, kolejne odcinki w środy