5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dziewczyna z tatuażem"

Powstaje serialowa "Dziewczyna z tatuażem". FX zamawia kolejny sezon "Better Things". "Little Voice" w lipcu na Apple TV+. A oprócz tego "Love, Victor" i nie tylko.

1. Powstaje serialowa Dziewczyna z tatuażem

Amazon pracuje nad serialem o Lisbeth Salander, bohaterce sagi "Millenium" Stiega Larssona. Roboczy tytuł projektu to "Dziewczyna z tatuażem". Serial nie będzie kontynuacją książek ani filmów, tylko zupełnie nową opowieścią o Salander, w nowym otoczeniu i z nowymi postaciami.

2. FX zamawia Better Things i inne seriale

Telewizja FX zamówiła 5. sezon "Better Things", 15. sezon "It's Always Sunny in Philadelphia", 3. sezon "Mr Inbetween" i 3. sezon "Cake". Wcześniej już zamówienie na kolejne sezony otrzymały komedie "Co robimy w ukryciu", "Dave" i "Rodzice".

3. Little Voice w lipcu na Apple TV+

10 lipca na Apple TV+ zadebiutuje "Little Voice", muzyczny serial o dorastaniu produkowany przez J.J. Abramsa, z muzyką Sary Bareilles. Serial przedstawi nam Bess King (Brittany O'Grady, "Star"), niezwykle utalentowaną artystkę, która walczy o spełnienie marzeń, próbując sobie radzić z odrzuceniem oraz skomplikowanymi sprawami rodzinnymi i miłosnymi.

Little Voice serial

4. Love, Victor – pełny zwiastun serialu Hulu

"Love, Victor" to serialowa wersja filmu "Love, Simon", która zadebiutuje w USA 19 czerwca na Hulu. Zobaczcie pełny zwiastun, w którym Victor pisze do Simona z prośbą o pomoc.

5. NOS4A2 sezon 2 – pełny zwiastun

Serial wraca z 2. sezonem 21 czerwca w USA i 2 lipca na AMC Polska.

REKLAMA