Cate Blanchett tym razem na Netfliksie. Zobaczcie trailer "Stateless", australijskiego serialu o imigrantach

"Stateless" (Fot. ABC)

0

Tego lata Netflix pokaże "Stateless", australijski miniserial o imigracji. W znakomitej obsadzie znajdują się Yvonne Strahovski, Dominic West i Cate Blanchett, gwiazda "Mrs. America".

Cate Blanchett może spodziewać się nominacji do Emmy za rolę Phyllis Schlafly we właśnie zakończonym miniserialu "Mrs. America", ale jej występy w telewizji nie ograniczają się do amerykańskich produkcji. Australijska aktorka pojawiła się m.in. w tamtejszym "Rake'u", a teraz zobaczymy ją w "Stateless".

Stateless – zwiastun serialu z Cate Blanchett

Netflix właśnie zapowiedział, że ogólnoświatowa premiera 6-odcinkowego serialu australijskiej telewizji ABC będzie miała miejsce 8 lipca. "Stateless" opowie o czwórce nieznajomych uwikłanych w system imigracyjny – stewardessie, która uciekła z sekty, afgańskim uchodźcy, ojcu trójki dzieci, który ma dość swojej pracy, i biurokratce wmieszanej w narodowy skandal. Wszyscy spotykają się w centrum zatrzymań dla imigrantów i wytwarza się między nimi swego rodzaju więź.

Obok Cate Blanchett – która jest także w ekipie producentów serialu – w znakomitej obsadzie znajdują się Yvonne Strahovski, Dominic West, Jai Courtney, Asher Keddie i Fayssal Bazzi.

Premiera serialu Stateless 8 lipca na Netfliksie